Mergadovi certifikovaní specialisté


Mergadovu certifikaci získávají jednotliví marketingoví specialisté. Aktuální seznam certifikovaných specialistů naleznete níže na této stránce. Logem mohou disponovat pouze specialisté uvedení v této tabulce.

Podmínky získání certifikace jsou:

  • alespoň 2 spravované e-shopy v Mergadu
  • absolvování Mergadova školení pro marketingové specialisty
  • splnění certifikačního testu
  • po zdárném splnění všech podmínek smí jednotlivec využívat logo "Mergado specialista" a agentura, v níž je specialista zaměstnán smí disponovat logem "Certifikovaná agentura"
  • v případě, že z agentury odejdou všichni certifikovaní specialisté, je agentuře certifikace pozastavena

Certifikovaní specialisté:

Specialista firma kontakt
Jan Belanský 4every1 jan.belansky@4every1.cz
Šárka Žamberská 4every1 sarka.zamberska@4every1.cz
Ondřej Chvojka Acomware ondrej.chvojka@acomware.cz
Tomáš Richter Adexpres tomas.richter@adexpres.com
Jiří Bunček AdVisio jiri.buncek@advisio.cz
Markéta Gramesová AdVisio marketa.gramesova@advisio.cz
Filip Vašíček Besteto filip.vasicek@besteto.cz
Patrick Axmann Besteto patrick.axmann@besteto.cz
Vladimír Trevisan Besteto vladimir.trevisan@besteto.cz
Vladimír Přichystal Besteto vladimir.prichystal@besteto.cz
Zuzana Kábelová Ebrana kabelova@ebrana.cz
Petr Rohan Ebrana rohan@ebrana.cz
Miroslav Budiš eVisions budis@evisions.cz
Ondřej Winter Fameless ondrej.winter10@gmail.com
Daniel Chovanec Fragile daniel.chovanec@fragile.cz
Pavla Holomková freelancer pholomkova@gmail.com
Martin Dlouhý freelancer martin.ddlouhy@gmail.com
Tomáš Míka freelancer mika@flowly.cz
Michal Trousil freelancer michaltrousil@gmail.com
Petra Mikulášková freelancer petra@petramikulaskova.cz
Miroslav Sedlák freelancer mirek@mireksedlak.cz
David Sedláček freelancer jsem@davidsedlacek.cz
Ondřej Hamouz freelancer hamouzondrej@gmail.com
Lukáš Jančík Guru Marketing Lukas@gurum.cz
František Lorenc Guru Marketing frantisek@gurum.cz
Václav Polák Guru Marketing vaclav@gurum.cz
Michaela Volfová Guru Marketing michaela@gurum.cz
Josef Folta H1.cz josef.folta@h1.cz
Marian Michalovic  H1 Slovakia marian.michalovic@groupm.com
Lucie Malyszová Konver lucie.malyszova@konver.cz
Veronika Mazurová Konver veronika.mazurova@konver.cz
Karel Hladiš Inizio hladis@inizio.cz
Lukáš Chládek Inizio chladek@inizio.cz
Petr Myšák Next Vision petr@nextvision.cz
Marek Žáček Optimio marek.zacek@optimio.cz
Jakub Rejnuš PeckaDesign jakub.rejnus@peckadesign.cz
Milan Gutveis Pixel Design gutveis@pixeldesign.cz
Michal Kašpar Proficio michal.kaspar@proficio.cz
Michal Kubo PTA Group kubo@ptagroup.sk
Viliam Chabaľ PTA Group online@ptagroup.sk
Jiří Guňka Reglendo jiri.gunka@reglendo.com
Nikola Holušová Religis  nikola.holusova@religis.cz 
Martin Šimko RobertNemec simko@robertnemec.com
Ludmila Navrátilová RobertNemec navratilova@robertnemec.com
Filip Šulák Shockworks f.sulak@shockworks.cz
Petr Daňhel Sun Marketing petr.danhel@sunmarketing.cz
Lukáš Jirát Sun Marketing lukas.jirat@sunmarketing.cz
Ondřej Panuška Sun Marketing ondrej.panuska@sunmarketing.cz
Anna Vandělíková Sun Marketing anna.vandelikova@sunmarketing.cz
Jana Dzuričková Unikum jana.dzurickova@unikum.cz
Ondřej Götthans Unikum ondrej.gotthans@unikum.cz
Pavol Biely Viamedia biely@webtec.sk
Jana Škrobánková Vivio jana.skrobankova@vivio.cz
Petra Tabarová Weboo tabarova@weboo.cz
Lukáš Kolovrat WebPrezent lukas.kolovrat@webprezent.cz
Marian Zeleniak ui42 zeleniak@ui42.sk
Tomáš David Zebu tomas.david@zebu.cz