SOVA NET s.r.o.

Profil agentury

Online marketing je naše vášeň. Za více než 15 let našeho fungování se hodně změnilo, ale jedno zůstává: náročnost klientů. Jsme hrdí na to, že naše projekty se proměnily v partnerství. Čím víc o sobě víme, tím víc si můžeme dát. 

Jsme tým konzultantů a vývojářů se zkušeností ze skutečného byznysu.

JAK VÁM POMŮŽEME? 

WEB MANAGEMENT 
Převezmeme odpovědnost za váš online marketing. Zpracujeme online marketingovou strategii a zapojíme ty správné nástroje do její realizace. Možná zjistíte, že zkušený konzultant je pro Vás výhodnější než marketér na plný úvazek.

WEB DEVELOPMENT 
Stavíme online řešení na míru. Umíme navrhnout a naprogramovat eshop, který vydělává, prezentační web, který reprezentuje, webovou aplikaci, která bude sloužit Vašemu podnikání. Nabízíme spolupráci a angažovanost jak startupům, tak zkušeným firmám, které se chtějí posunout dál. Postavíme tým, který zvládne i největší výzvy. Největší motivací je pro nás úspěch Vašeho projektu.

ANALÝZY A KONZULTACE 
Potřebujete jednorázovou konzultaci, specializovaný audit nebi nezávislý názor? Stavte se. Možná se neuvidíme naposled :-). Naše spolupráce může začít analýzou klíčových slov, UX auditem, nebo přípravou strategie.

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit.

Certifikovaní odborníci

Martin Brázda

Kontakty

email: obchod@sovanet.cz
mobil: +420 736 631 204

SOVA NET, s.r.o. 
Křenová 52, 602 00 Brno 
www.sovanet.cz

Agentuře byla certifikace udělena 09.08.2017