Jak si vybrat párovací aplikaci? Zjistěte, která je pro váš e-shop nejlepší

Bezchybná spárovanost produktů je klíčem ke kvalitní inzerci na srovnávačích zboží. Na zvládnutí tohoto úkonu naleznete v Mergado Store rovnou dvě užitečné aplikace, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Přinášíme vám srovnání, které vám pomůže zorientovat se při jejich výběru.

Párujte rychleji appkou Pairing Bear

  • Pairing Bear pomáhá marketérům a e-shopařům párovat produkty automaticky, a tím správně zařadit produkty do příslušných kategorií na srovnávači.
  • Pracuje na základě shody EAN kódů u sortimentu z vašeho feedu. Návrhy pro napárování na produktovou kartu čerpá z Heureky.
  • Data pro Pairing Bear získáte přímo v Heurece z reportu Spárovanost produktů. Váš e-shop však musí být v aktivním PPC režimu.
  • S pomocí appky párujete produkty hromadně a na pár kliků. Pairing Bear si poradí i s velkým množstvím produktů v exportu.
  • V aplikaci si dokážete zkontrolovat i nejasnosti – jestli má produkt např. rozdílný počet kusů v balení, ale shodný EAN kód, návrh z Heureky nebude správný. Takové produkty si umíte odfiltrovat dle ceny a následně ručně opravit.
  • Pairing Bear umožňuje praktické vyhledávání produktů podle jejich názvu, kategorie a ITEM_ID.
  • Novější z dvojice párovacích appek se neustále vyvíjí. Přidanou funkcí bude v brzké době možnost zadat URL CSV souboru z Heureky s produkty, které čekají na spárování.
Rozhraní aplikace Pairing Bear.

Vyzkoušejte si výhody automatizovaného párování na Heurece na 10 dní zdarma.

Pairing Bear

Pairing Bear je nástroj, který vám pomůže produkty na Heurece spárovat automaticky během pár kliknutí. Využívá data z reportu Heureky Spárovanost produktů.

Nejste si jistí, jak funguje párování produktů na Heurece? Projděte si praktický článek Udělejte z párování na Heurece hračku.

Pohlídejte si inzerci s appkou Heureka Watchdog

  • Aplikace Heureka Watchdog vám ušetří množství práce při analýze inzerce na Heurece.
  • Mezi její hlavní funkce patří manuální párování produktů. Produkty přiřazuje prostřednictvím seznamů nespárovaného zboží, položek, které jsou v produktových kartách osamocené a nekvalitních názvů kategorií.
  • Heureka Watchdog využívá systém návrhů na základě shody. Na spárování však může nabídnout i nesprávný produkt nebo návrh ke spárování nenabídne, pokud na Heurece vhodnou produktovou kartu nenajde.
Rozhraní aplikace Heureka Watchdog.

Objevte funkce aplikace Heureka Watchdog na 10 dní zdarma.

Heureka Watchdog

Watchdog je hlídací pes. A Heureka Watchdog Vám umožní nahlédnout do hloubky inzerce na Heurece jako nikdo jiný. K tomu navíc nabídne nástroje, jak vybrané nešvary pomocí pár kliknutí vyřešit.

Obě aplikace můžete i kombinovat – automatický nástroj Pairing Bear doplníte o ruční dopárovaní pomocí Heureka Watchdogu a získáte správně zařazený sortiment pro Heureku.

Osvojte si párování produktů se spolehlivými Mergado aplikacemi. Zkvalitníte tím vaši inzerci na Heurece a výrazně zviditelníte sortiment vašeho e-shopu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Pomocí Feed Image Editoru snadno zvětšíte nízké rozlišení obrázků

Jeden z nejčastějších problémů, na které při inzerci na zbožácích narazíte, je nízké rozlišení produktových obrázků. Aby vám srovnávače zboží s nedostatečnými rozměry obrázků nezamítly, museli jste dříve hledat náhradní fotky. To už odteď neplatí. Pomocí novinky appky Feed Image Editor rozlišení původních obrázků snadno zvětšíte.

19.05.2021
Objevte Bidding Audit. Stane se vaší pravou rukou při bidování na Heurece

Zajímá vás, zda bidujete správně nebo jak si vede vaše zboží na srovnávači? Nový Bidding Audit za vás odhalí všechny detaily. S tímto bezplatným online nástrojem od aplikace Bidding Fox zkontrolujete nabídku na Heurece a získáte komplexní pohled na váš sortiment.

12.05.2021
Svěřte překlad vašeho feedu automatizované appce Translating Parrot

 Chcete se se svým e-shopem prosadit v zahraničí? Věnujte pozornost nové aplikaci Translating Parrot. Její hlavní doménou je automatický překlad XML feedu, který budete potřebovat pro váš obchod, místní tržiště či inzertní systém. Podívejte se, jak jednoduše s ní dokážete pracovat.

15.04.2021

Přidat komentář