Jak si vybrat párovací aplikaci? Zjistěte, která je pro váš e-shop nejlepší

Bezchybná spárovanost produktů je klíčem ke kvalitní inzerci na srovnávačích zboží. Na zvládnutí tohoto úkonu naleznete v Mergado Store rovnou dvě užitečné aplikace, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Přinášíme vám srovnání, které vám pomůže zorientovat se při jejich výběru.

Párujte rychleji appkou Pairing Bear

  • Pairing Bear pomáhá marketérům a e-shopařům párovat produkty automaticky, a tím správně zařadit produkty do příslušných kategorií na srovnávači.
  • Pracuje na základě shody EAN kódů u sortimentu z vašeho feedu. Návrhy pro napárování na produktovou kartu čerpá z Heureky.
  • Data pro Pairing Bear získáte přímo v Heurece z reportu Spárovanost produktů. Váš e-shop však musí být v aktivním PPC režimu.
  • S pomocí appky párujete produkty hromadně a na pár kliků. Pairing Bear si poradí i s velkým množstvím produktů v exportu.
  • V aplikaci si dokážete zkontrolovat i nejasnosti – jestli má produkt např. rozdílný počet kusů v balení, ale shodný EAN kód, návrh z Heureky nebude správný. Takové produkty si umíte odfiltrovat dle ceny a následně ručně opravit.
  • Pairing Bear umožňuje praktické vyhledávání produktů podle jejich názvu, kategorie a ITEM_ID.
  • Novější z dvojice párovacích appek se neustále vyvíjí. Přidanou funkcí bude v brzké době možnost zadat URL CSV souboru z Heureky s produkty, které čekají na spárování.
Rozhraní aplikace Pairing Bear.

Vyzkoušejte si výhody automatizovaného párování na Heurece na 10 dní zdarma.

Pairing Bear

Pairing Bear je nástroj, který vám pomůže produkty na Heurece spárovat automaticky během pár kliknutí. Využívá data z reportu Heureky Spárovanost produktů.

Nejste si jistí, jak funguje párování produktů na Heurece? Projděte si praktický článek Udělejte z párování na Heurece hračku.

Pohlídejte si inzerci s appkou Heureka Watchdog

  • Aplikace Heureka Watchdog vám ušetří množství práce při analýze inzerce na Heurece.
  • Mezi její hlavní funkce patří manuální párování produktů. Produkty přiřazuje prostřednictvím seznamů nespárovaného zboží, položek, které jsou v produktových kartách osamocené a nekvalitních názvů kategorií.
  • Heureka Watchdog využívá systém návrhů na základě shody. Na spárování však může nabídnout i nesprávný produkt nebo návrh ke spárování nenabídne, pokud na Heurece vhodnou produktovou kartu nenajde.
Rozhraní aplikace Heureka Watchdog.

Objevte funkce aplikace Heureka Watchdog na 10 dní zdarma.

Heureka Watchdog

Watchdog je hlídací pes. A Heureka Watchdog Vám umožní nahlédnout do hloubky inzerce na Heurece jako nikdo jiný. K tomu navíc nabídne nástroje, jak vybrané nešvary pomocí pár kliknutí vyřešit.

Obě aplikace můžete i kombinovat – automatický nástroj Pairing Bear doplníte o ruční dopárovaní pomocí Heureka Watchdogu a získáte správně zařazený sortiment pro Heureku.

Osvojte si párování produktů se spolehlivými Mergado aplikacemi. Zkvalitníte tím vaši inzerci na Heurece a výrazně zviditelníte sortiment vašeho e-shopu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Nový Pricing Audit je venku. Proč se s ním vyplatí kontrolovat sortiment?

Novinka z lišácké dílny vám pomůže bezplatně odhalit chyby v cenotvorbě, na které byste sami nepřišli. Přesně tak zjistíte, jak si vedou vaše produkty na e-shopu i srovnávačích a co je třeba vyladit pro silnější konkurenceschopnost. Představujeme vám nástroj Pricing Audit.

14.04.2021
Stáhněte si celý web do jednoho CSV se Scraping Camel

Chcete ze stránek či e-shopů získávat data, která nejsou obsažena v XML feedu? K cenným informacím se dostanete jednoduše pomocí nové aplikace Scraping Camel. Využijte její funkce pro efektivnější tvorbu PPC reklam či SEO. Ukážeme vám, jak na to.

25.03.2021
Zajistěte si raketový růst návštěvnosti díky rychlejší aktualizaci produktů

Stagnuje nebo klesá návštěvnost vašeho webu? Se situací vám poradí firma Ordelogy, která pracuje na vývoji užitečných aplikací pro e-shopaře. Jednou z nich je Cron Runner, který spouští procesy na webu pravidelně s pomocí cron. Zjistěte, jak vám tato appka zvedne návštěvnost.

11.03.2021

Přidat komentář