Jak si vybrat párovací aplikaci? Zjistěte, která je pro váš e-shop nejlepší

Bezchybná spárovanost produktů je klíčem ke kvalitní inzerci na srovnávačích zboží. Na zvládnutí tohoto úkonu naleznete v Mergado Store rovnou dvě užitečné aplikace, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Přinášíme vám srovnání, které vám pomůže zorientovat se při jejich výběru.

Párujte rychleji appkou Pairing Bear

  • Pairing Bear pomáhá marketérům a e-shopařům párovat produkty automaticky, a tím správně zařadit produkty do příslušných kategorií na srovnávači.
  • Pracuje na základě shody EAN kódů u sortimentu z vašeho feedu. Návrhy pro napárování na produktovou kartu čerpá z Heureky.
  • Data pro Pairing Bear získáte přímo v Heurece z reportu Spárovanost produktů. Váš e-shop však musí být v aktivním PPC režimu.
  • S pomocí appky párujete produkty hromadně a na pár kliků. Pairing Bear si poradí i s velkým množstvím produktů v exportu.
  • V aplikaci si dokážete zkontrolovat i nejasnosti – jestli má produkt např. rozdílný počet kusů v balení, ale shodný EAN kód, návrh z Heureky nebude správný. Takové produkty si umíte odfiltrovat dle ceny a následně ručně opravit.
  • Pairing Bear umožňuje praktické vyhledávání produktů podle jejich názvu, kategorie a ITEM_ID.
  • Novější z dvojice párovacích appek se neustále vyvíjí. Přidanou funkcí bude v brzké době možnost zadat URL CSV souboru z Heureky s produkty, které čekají na spárování.
Rozhraní aplikace Pairing Bear.

Vyzkoušejte si výhody automatizovaného párování na Heurece na 10 dní zdarma.

Pairing Bear

Pairing Bear je nástroj, který vám pomůže produkty na Heurece spárovat automaticky během pár kliknutí. Využívá data z reportu Heureky Spárovanost produktů.

Nejste si jistí, jak funguje párování produktů na Heurece? Projděte si praktický článek Udělejte z párování na Heurece hračku.

Pohlídejte si inzerci s appkou Heureka Watchdog

  • Aplikace Heureka Watchdog vám ušetří množství práce při analýze inzerce na Heurece.
  • Mezi její hlavní funkce patří manuální párování produktů. Produkty přiřazuje prostřednictvím seznamů nespárovaného zboží, položek, které jsou v produktových kartách osamocené a nekvalitních názvů kategorií.
  • Heureka Watchdog využívá systém návrhů na základě shody. Na spárování však může nabídnout i nesprávný produkt nebo návrh ke spárování nenabídne, pokud na Heurece vhodnou produktovou kartu nenajde.
Rozhraní aplikace Heureka Watchdog.

Objevte funkce aplikace Heureka Watchdog na 10 dní zdarma.

Heureka Watchdog

Watchdog je hlídací pes. A Heureka Watchdog Vám umožní nahlédnout do hloubky inzerce na Heurece jako nikdo jiný. K tomu navíc nabídne nástroje, jak vybrané nešvary pomocí pár kliknutí vyřešit.

Obě aplikace můžete i kombinovat – automatický nástroj Pairing Bear doplníte o ruční dopárovaní pomocí Heureka Watchdogu a získáte správně zařazený sortiment pro Heureku.

Osvojte si párování produktů se spolehlivými Mergado aplikacemi. Zkvalitníte tím vaši inzerci na Heurece a výrazně zviditelníte sortiment vašeho e-shopu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Vyhněte se nefunkčnímu webu. Jeho chod automaticky ohlídá appka Monitoring Horn

Jak zajistit, aby byla dostupnost vašich stránek vždy stoprocentní? Svěřte kontrolu webu nové aplikaci Monitoring Horn, která ho za vás bude hlídat nonstop a automaticky. Její pomocí předejdete výpadkům inzerce a možným ztrátám.

19.11.2020
Jak překonat konkurenci pomocí cen? Snadno díky novým funkcím Pricing Foxu

Nastavujete inzerci pro předvánoční boj o zákazníky? Zabodujte pomocí Pricing Foxu a nabídněte nakupujícím výhodnější cenu než konkurence. Aplikacia nedávno přinesla další dávku vylepšení, se kterými je práce na cenotvorbě ještě snazší. Pojďme se podívat na výběr lišáckých novinek.

22.10.2020
Spojování XML feedů je odteď snadné. S novou aplikací Blending Bull

Importujete data od více dodavatelů a váš shopsystém je dokáže importovat jen z jediného feedu? Potřebujete data před importem do shopsystému zpracovat v Mergadu? Spojování vstupních XML feedů do jednoho výstupního, bývalo náročné. Ale to už teď neplatí – práci vám urychlí appka Blending Bull.

13.10.2020

Přidat komentář