Mergado mění rozdělení certifikovaných partnerů. Zavádíme systém tří kategorií

Za dobu existence Mergado certifikace se mezi naše partnery přidalo mnoho agentur a specialistů. Klientům nabízí služby na různých úrovních. Proto jsme se rozhodli představit nový systém certifikace. Profesionalitu partnerů v používání Mergada rozdělil podle několika kategorií. Mrkněte se, kam podle nového dělení spadáte. A kolik máte času udělat si pořádek v tom, co v rámci Mergado certifikace splňujete nebo byste splňovat mohli. Stačí na to dvě minutky.

Vaše služby budete nově prezentovat pomocí kategorií Zlatý, Stříbrný a Bronzový

Abychom přehledně nabídli služby partnerů podle úrovně profesionality práce s Mergadem, vytvořili jsme tři kategorie. Každá z nich vyžaduje splnění určitých podmínek, a podle toho přináší i množství výhod.

Kategorie partnerství Mergada.

Změny v systému certifikace vejdou v platnost 1. března 2022. Do té doby vám doporučujeme ověřit všechny aspekty, které musíte splňovat. V průběhu února začneme všem partnerům rozesílat nové odznaky a další materiály.

Základní informace

  • Certifikace se váže přímo na agenturu. Pokud splňuje všechny podmínky (doba používání Mergada, počet e-shopů, počet zapnutých aplikací) a zaměstnává alespoň jednoho člověka, který prošel všemi potřebnými školeními a úspěšně složil certifikační test, získá odznak agentura.
  • Samotní pracovníci získají odznak "Certifikovaný specialista", který nerozlišuje zařazení Zlatý/Stříbrný/Bronzový.
  • K certifikaci freelancerů přistupujeme stejně jako u agentur. Pokud jste freelancer, který spravuje e-shopy sám a zároveň si účtujete hodiny za práci pro agentury, máte na výběr, jestli chcete figurovat za sebe nebo za agenturu.
  • Zajímá vás, do které kategorie aktuálně patříte, nebo si nejste jistí, co musíte splňovat? Napište nám.
  • Chcete si opatřit certifikaci dříve? Do 31. 12. 2021 se řídíme starým systémem, zatím si proto přidejte starý odznak. Od ledna 2022 si prosím počkejte na zaslání nových materiálů.

Co si po splnění podmínek certifikace musíte ohlídat

  1. Na webu musíte mít nový odznak s prolinkem na váš profil na stránkách Mergada.
  2. Vaši certifikaci si musíte obnovit každé dva roky podle aktuálních podmínek na webu.

V jakých případech lze certifikaci přenášet

  • Pokud z vaší agentury odchází specialista, který jako jediný prošel všemi potřebnými školeními a splňuje ostatní podmínky (např. Zlaté) certifikace, musíte zaškolit nového zaměstnance, aby agentura nespadla do nižší kategorie.
  • Pokud specialista, který má splněna všechna školení, přechází do agentury, která používá placenou aplikaci, má tato agentura nárok přejít do Zlaté kategorie. O těchto změnách nás musíte včas informovat.

 

Profesionalita úrovně využívání Mergada je jeden z aspektů, které u potenciálních klientů přidají na vaší důvěryhodnosti. Připravte se včas na změnu v naší certifikaci a ověřte si, jestli splňujete všechny podmínky aktuální kategorie.

Mohlo by vás zajímat:

Jaké novinky u nás přibyly během léta? Pusťte si jejich přehled ve videu Mergado Meeting #7

Během letních prázdnin jsme v našich týmech odpočívali, ale také pracovali na nových funkcích pro ještě lepší chod Mergada. Množství přidaných formátů, vychytávku Oneliner a další novinky vám představí náš ostřílený specialista Luděk Volejník.

09.09.2021
Oneliner zrychluje tvorbu výběrů v Mergadu

Aby mohl uživatel v Mergadu provádět úkony rychleji a pohodlněji. O to nám jde při vývoji nových funkcionalit, ze kterých vám nyní představujeme oneliner. Jak už vyplývá z jeho názvu, v jednom řádku dovedete nově vyhledávat text v často prohledávaných elementech.

14.07.2021

Chcete získat rychlý přehled o novinkách na domácí i zahraniční e-commerce scéně? Nový díl Mergado Insight vás během tří minut provede vším důležitým, co se událo na poli srovnávačů i našich appek. Nalaďte si k poobědové pauze MergadoTV a načerpejte užitečné tipy pro váš e-shop.

22.06.2021

Přidat komentář