Svěřte překlad vašeho feedu automatizované appce Translating Parrot

Chcete se se svým e-shopem prosadit v zahraničí? Věnujte pozornost nové aplikaci Translating Parrot. Její hlavní doménou je automatický překlad XML a CSV feedu, který budete potřebovat pro váš obchod, místní tržiště či inzertní systém. Podívejte se, jak jednoduše s ní dokážete pracovat.

Připravte e-shop pro zahraniční zákazníky

Expanze za hranice domácího trhu začíná bezchybným feedem, který musíte následně přeložit do jazyka cílové země. Překlad feedu potřebujete nejen pro pro potřeby e-shopu, ale i pro vstup na místní srovnávače či tržiště.

V aktuální verzi aplikace přeložíte feed v této kombinaci jazyků:

  • čeština
  • slovenština
  • polština
  • maďarština
  • němčina
  • angličtina

Jak pracuje appka Translating Parrot?

  • Aplikace překládá XML a CSV feed do potřebného cílového jazyka. Použít můžete automatický překlad (fungující na umělé inteligenci), nebo definujete manuální překladač.
  • První překlad je vytvořen během několika hodin a jeho aktualizace již pracují rychleji.
  • Translating Parrot překládá nové produkty automaticky během běžného přegenerování XML feedu v Mergadu. Překládat můžete i víc feedů v rámci e-shopu.

Aplikaci využijete i v případě, pokud inzerujete s českým e-shopem na slovenské Heurece nebo naopak. Zabráníte tak tomu, že vám Heureka nezobrazí popis produktu.

Postup při překladu feedu s Translating Parrotem:

1. Nastavte slovník, který chcete použít pro překlad - na výběr máte mezi automatickými, nebo uživatelem definovanými slovníky (pracují obdobně jako pravidla pro hromadné úpravy v Mergadu).

2. Vytvořte překladač a nastavte, jaký slovník má použít pro překlad. Následně zvolte, jaký výběr produktů a element feedu chcete přeložit. Ve feedu je obvykle nutné přeložit 3 - 5 elementů. Potřebujete tak vytvořit stejné množství překladačů - každý pro jeden element.

3. Překlad probíhá při aplikování pravidel během přegenerování feedu v Mergadu, tj. každé dvě hodiny.

 

Zaujala vás možnost automatického překladu od Translating Parrot? Vyzkoušejte si ji na 10 dní zdarma a společnost Ordelogy, která appky vyvíjí, vám navíc pomůže s jejím nastavením. Kontaktujte jejich konzultanta Martina Čtvrtníčka.

Translating Parrot

Translating Parrot funguje jako překladač XML feedu do potřebného cílového jazyka. Aplikace vám dokáže pomoct při expanzi s e-shopem nebo prostřednictvím marketplace a plně připravit váš feed. Vybrat si můžete z automatického překladu, nebo ho definovat manuálně. Translating Parrot je aktuálně vhodný pro feedy do cca 2000 produktů. Vyzkoušejte si jeho výhody na prvních 10 dní zdarma.

Mohlo by vás zajímat:

Pomocí Feed Image Editoru snadno zvětšíte nízké rozlišení obrázků

Jeden z nejčastějších problémů, na které při inzerci na zbožácích narazíte, je nízké rozlišení produktových obrázků. Aby vám srovnávače zboží s nedostatečnými rozměry obrázků nezamítly, museli jste dříve hledat náhradní fotky. To už odteď neplatí. Pomocí novinky appky Feed Image Editor rozlišení původních obrázků snadno zvětšíte.

19.05.2021
Objevte Bidding Audit. Stane se vaší pravou rukou při bidování na Heurece

Zajímá vás, zda bidujete správně nebo jak si vede vaše zboží na srovnávači? Nový Bidding Audit za vás odhalí všechny detaily. S tímto bezplatným online nástrojem od aplikace Bidding Fox zkontrolujete nabídku na Heurece a získáte komplexní pohled na váš sortiment.

12.05.2021
Nový Pricing Audit je venku. Proč se s ním vyplatí kontrolovat sortiment?

Novinka z lišácké dílny vám pomůže bezplatně odhalit chyby v cenotvorbě, na které byste sami nepřišli. Přesně tak zjistíte, jak si vedou vaše produkty na e-shopu i srovnávačích a co je třeba vyladit pro silnější konkurenceschopnost. Představujeme vám nástroj Pricing Audit.

14.04.2021

Přidat komentář