Svěřte překlad vašeho feedu automatizované appce Translating Parrot

Chcete se se svým e-shopem prosadit v zahraničí? Věnujte pozornost nové aplikaci Translating Parrot. Její hlavní doménou je automatický překlad XML a CSV feedu, který budete potřebovat pro váš obchod, místní tržiště či inzertní systém. Podívejte se, jak jednoduše s ní dokážete pracovat.

Připravte e-shop pro zahraniční zákazníky

Expanze za hranice domácího trhu začíná bezchybným feedem, který musíte následně přeložit do jazyka cílové země. Překlad feedu potřebujete nejen pro pro potřeby e-shopu, ale i pro vstup na místní srovnávače či tržiště.

V aktuální verzi aplikace přeložíte feed v této kombinaci jazyků:

  • čeština
  • slovenština
  • polština
  • maďarština
  • němčina
  • angličtina

Jak pracuje appka Translating Parrot?

  • Aplikace překládá XML a CSV feed do potřebného cílového jazyka. Použít můžete automatický překlad (fungující na umělé inteligenci), nebo definujete manuální překladač.
  • První překlad je vytvořen během několika hodin a jeho aktualizace již pracují rychleji.
  • Translating Parrot překládá nové produkty automaticky během běžného přegenerování XML feedu v Mergadu. Překládat můžete i víc feedů v rámci e-shopu.

Aplikaci využijete i v případě, pokud inzerujete s českým e-shopem na slovenské Heurece nebo naopak. Zabráníte tak tomu, že vám Heureka nezobrazí popis produktu.

Postup při překladu feedu s Translating Parrotem:

1. Nastavte slovník, který chcete použít pro překlad - na výběr máte mezi automatickými, nebo uživatelem definovanými slovníky (pracují obdobně jako pravidla pro hromadné úpravy v Mergadu).

2. Vytvořte překladač a nastavte, jaký slovník má použít pro překlad. Následně zvolte, jaký výběr produktů a element feedu chcete přeložit. Ve feedu je obvykle nutné přeložit 3 - 5 elementů. Potřebujete tak vytvořit stejné množství překladačů - každý pro jeden element.

3. Překlad probíhá při aplikování pravidel během přegenerování feedu v Mergadu, tj. každé dvě hodiny.

 

Zaujala vás možnost automatického překladu od Translating Parrot? Vyzkoušejte si ji na 10 dní zdarma a společnost Ordelogy, která appky vyvíjí, vám navíc pomůže s jejím nastavením. Kontaktujte jejich konzultanta Martina Čtvrtníčka.

Translating Parrot

Translating Parrot funguje jako překladač XML feedu do potřebného cílového jazyka. Aplikace vám dokáže pomoct při expanzi s e-shopem nebo prostřednictvím marketplace a plně připravit váš feed. Vybrat si můžete z automatického překladu, nebo ho definovat manuálně. Translating Parrot je aktuálně vhodný pro feedy do cca 2000 produktů. Vyzkoušejte si jeho výhody na prvních 10 dní zdarma.

Mohlo by vás zajímat:

S novými funkcemi Feed Image Editoru vytvoříte transparentní pozadí a vylepšíte SEO

Trápí vás zdlouhavé odstraňování pozadí z produktových obrázků nebo se potýkáte se snižováním jejich datové velikosti? Vývojový tým FIE pro vás v nedávné době přinesl dvě novinky, se kterými se i tyto image marketingové úkony stanou jednoduché.

18.01.2022
S aplikací Blending Bull zpracujete datové feedy rychleji

Seznamte se se všestranným CSV a XML editorem do hloubky v jeho úvodním videu. Jaké funkce nabízí aplikace Blending Bull? A jak dokáže marketérům a e-shopařům ulehčit práci s daty? Aplikací z Mergado Store vás provede Michal Janík.

12.01.2022
Potřebujete editovat problematické feedy? S appkou Blending Bull to je jednoduché

Potýkáte se při marketérské práci s neobvyklými formáty datových souborů? Nebo provádíte pouze jednoduché úpravy a nechcete kvůli nim pořizovat drahý editor? Využijte novou verzi aplikace Blending Bull, kterou jsme obohatili o užitečné funkce pro editaci XML a CSV feedů.

18.11.2021

Přidat komentář