Vytěžte maximum ze zkušební doby Mergada

Využili jste bezplatnou zkušební dobu Mergada a přemýšlíte, jak dál pokračovat? Ať už s naším nástrojem odstartujete správu inzerce, nebo se rozhodnete jinak, poradíme vám další kroky.

Jak postupovat po skončení zkušební doby

1. Zaujalo vás Mergado a plánujete ho využít placeném režimu?

Připravte všechna data do plného provozu. Po skončení zkušební doby vám podle zvoleného tarifu vystavíme první fakturu. Informaci o vašem tarifu spolu se zvoleným fakturačním obdobím najdete přehledně v hlavičce vašeho e-shopu.

Informace o využívaném tarifu a frekvenci vystavených faktur.

Fakturační období si také dokážete změnit podle vašich preferencí v osobním profilu v části Nastavení a sekci Fakturační údaje.

Změna fakturačního období v Mergadu.

Zorientujte se ve fakturaci a v možnostech platby za Mergado s články:

 

Udělejte si názor na kvality Mergada - vyzkoušejte jeho funkce na 30 dní zdarma.

2. Vyzkoušeli jste Mergado ve zkušební době, ale rozhodli jste se nepokračovat ve využívání jeho služeb?

Před koncem zkušebního období vám přijde e-mail s upozorněním na blížící se první fakturu. V případě, že už s Mergadem dále nechcete pracovat, nezapomeňte z aplikace smazat exporty nebo samotný e-shop. Pokud v Mergadu zůstanou vaše testovací data, vystavíme vám proforma fakturu a budeme počítať s tím, že ho chcete využívat i další měsíc.

 

Možnost smazání e-shopu (spolu se všemi exporty) najdete v Nastavení pod záložkou Odstranit e-shop.

Smazání e-shopu.

Nevíte si rady se smazáním nebo jiným nastavením Mergada? Naše podpora vám s tím pomůže.

Mohlo by vás zajímat:

Nastavte si Shoptet feed pro Zboží.cz

Používáte e-shopové řešení od Shoptetu? Pak je pravděpodobně Zboží.cz jedním z prvních zbožáků, na který cílíte svoji inzerci. Pokud jste zároveň uživateli Mergada, máme pro vás průvodce základním nastavením Shoptet feedu pro druhý největší srovnávač v České republice.

15.09.2020
Vyřešte import variantních produktů z Mergada do Shoptetu pohodlně

Mergado pro Shoptet nabízí dva předchystané formáty: Shoptet dodavatelský a Shoptet kompletní. Naši klienti oba z nich pravidelně používají pro snadný import produktů. Pokud jsou ale ve feedu produkty s variantami, Mergado je načte a zobrazuje samostatně.

13.08.2020
Přenášejte v Mergadu nastavení a data z jednoho exportu do druhého

Chcete v Mergadu umět přenést již vytvořené výběry a pravidla v jednom exportu do druhého, nebo dokázat vytvořit nový export z výstupní URL jiného exportu? To vše je v našem nástoji možné. V tomto článku si popíšeme několik funkcí, které vám tyto úkony usnadní.

28.07.2020

Přidat komentář