Certifikované agentury

Vítáme nové agentury

Po spuštění nového modelu certifikace jsme přivítali Petru Mikuláškovou, nově lektorku certifikace Heureky. Následovaly agentury AdVisio, eBRÁNA, Adexpres, Zebu a Fameless. Na Slovensku přibyly agentury Viamedia a ui42.

Dva stupně certifikace

Certifikaci jsme rozdělili na dva stupně. Prvním stupněm je takzvaný Odborný partner. Tato certifikce má nízké bariéry vstupu. Stačí pokud jste marketingová agentura či freelancer a máte v Mergadu nahrány dva a více eshopů. Získáte tak oprávnění k užití banneru "Používám technologii Mergado" a zápis na naší agenturní stránce v sekci "S Mergadem dále pracují tyto agentury".
 
Druhým stupněm je Certifikovaná agentura/certifikovaný partner. Tento stupeň certifikace získalo několik předních českých a slovenských agentur a specialistů. K jejímu získání je zapotřebí mít alespoň dva eshopy v Mergadu, absolvovat naše celodenní školení (pro agentury, které splňují předešlou podmínku, je školení zdarma) a pár týdnů po školení zvládnout vědomostní test, kde si prověříme, že s Mergadem opravdu umíte pracovat na výbornou.
Poté dostanete zápis v našem seznamu agentur a banner Certifikovaná agentura.

Mezi certifikované agentury již patří:

(řazeno podle délky spolupráce)

Agentury na Slovensku

Pokud se chce i vaše agentura ucházet o Mergadovu certifikaci, napište nám na mergado@mergado.cz. Podmínky již znáte.

Přidat komentář