Copy na stojáka #5 vás naučí prezentovat data

Se začátkem roku se vrací naše oblíbené copy setkání, které své návštěvníky provádí zákoutími tvorby textového obsahu. 17.1. si v Nekavárně společně ukážeme, jak na prezentaci dat pomocí infografiky. Našim průvodcem tentokrát bude zakladatel marketingové agentury Včeliště, Josef Řezníček.

Jak vytvořit pochopitelnou infografiku

Jak vytvořit pochopitelnou infografiku a jak vhodně skloubit činnosti grafika, copywritera a dalších marketérů. V přednášce se dozvíte, jaké infografiky lze vytvářet, jak na vhodný název, přípravu prezentovaných dat a vhodné rozvržení obsahu. Josef vám ukáže, jaké typy grafů v různých situacích použít, nebo třeba jak má vypadat drátěný model infografiky. Těšit se můžete na ukázky různých infografik a procesu jejich tvorby.

Přednášející

Josef Řezníček

Josef je zakladatelem marketingové agentury Včeliště. Vede tým marketérů, kteří se specializují na obsahový a inbound marketing. Jeho agentura pomáhá klientům dělat online marketing, v rámci kterého vytváříte dlouhodobou konkurenční výhodu, na níž můžete postavit své podnikání či projekt.

 

FB událost zde.

Přihlaste se touto cestou:

 

Přidat komentář