Aplikace


Nádstavbou Mergada jsou aplikace. Některé jsou zdarma, některé zpoplatněné. Aplikace jsou snadným nástrojem k zjištění problémů a vylepšení vaší inzerce. Můžete si je prohlédnout a aktivovat ZDE. Detail aplikace se vám zobrazí po kliknutí na její název.

Aplikace zdarma

Keychain

Zajišťuje propojení s konkrétními vyhledávači. Díky tomuto propojení uvidíte grafy prodejů, prokliklů a mnohé jiné. Slouží také k uložení hesel do jednotlivých vyhledávačů. Nemusíte se však bát, hesla jsou šifrována, proto k nim krom vás nemá přístup.

Credito

Credito je aplikace, pomocí které uvidíte stav vašeho kreditu z různých vyhledávačů zboží přímo v Mergadu. Všechno najdete na jednom místě a nemusíte se kvůli informaci o kreditu neustále přihlašovat do jednotlivých vyhledávačů.


 

Repairman

Repairman je opravář žákladních chyb. Upozorní vás, když produktům například chybí popisek, pomocí něj například lehce doplníte benefity produktů,... Jmenované problémy vyřešíte několika málo kliky v rámci této aplikace. Aplikace funguje pro českou i slovenskou Heureku a Zboží.cz

 

Prémiové aplikace

Všechny placené aplikace mají desetidenní lhůtu na vyzkoušení. Poté automaticky přejdou do placeného režimu, který znamená platbu 186Kč měsíčně + DPH.
K využívání aplikací je nutný certifikát Ověřeno zákazníky.

Heureka Watchdog

je nejvyužívanější prémiovou aplikací Mergada, která disponuje širokým spektrem užitečných funkcí:

  • Vypíše seznam nespárovaného zboží a nabídne nástroj pro spárování
  • Vypíše seznam položek, které jsou v produktových kartách osamoceny a nabídne nástroj pro jejich přepárování do jiných karet
  • Vypíše seznam nekvalitních názvů kategorií a umožní jejich úpravu na kategorie dle Heureky
  • Upozorní na položky zboží, které mají v produktových kartách příliš nízké pozice
  • Zkontroluje nabídky za prokliky, zda neporušují některá z platných pravidel
  • Pohlídá hlubší závislosti v inzerci a nastavení administrace, např. zda má e-shop certifikát Ověřeno zákazníky, funkční PPC režim reklamy, sleduje dotazy z poraden a mnoho dalšího


 

Pricing monitor

Pricing monitor vám denně kontroluje vaše ceny a srovnává je s konkurencí. Poví vám, které zboží máte hodně drahé nebo naopak příliš levné. Pokud vám vaši programátoři vytvoří i nákladové XML, aplikace pak prozradí, které zboží prodáváte pod nákupní cenou nebo s nízkou marží. Pro bližší specifika nákladového feedu nás prosím kontaktujte.