Jak funguje Mergado

Vylepšuji data, která proudí z vašeho e-shopu do vyhledávačů zboží a PPC reklamních systémů tak, abyste vydělali co nejvíce. A nyní vám povím jak mohu vašemu e-shopu pomoci. Poskytuji totiž...

HeurekaNástroje pro Heureku, Zboží.cz a další vyhledávače zboží

Poskytuji nástroje, které umožní měnit data pro vyhledávače zboží. Lze tak opravovat chyby, nastavování ceny za prokliky, opravovat nespárované kategorie či položky a mnoho dalšího.

Audit XML souborů pro vyhledávače zboží

Audit vyhledá chyby v nabídce e-shopu. Jejich oprava se projeví jak ve vyhledávačích zboží, tak na výsledcích ostatních kampaní. Příkladem je vyhledání položek, kde chybí obrázky zboží. Uživatelé zboží bez obrázku kupují pramálo. Doplnění tak bude mít vliv i na SEO či další reklamní kampaně.

Nástroje pro Google Nákupy a Google AdWords

Umožňuji konvertovat data z XML pro Heureku či Zboží.cz na XML pro Google Nákupy. Umožňuji tato data dále měnit tak, aby přinášela co nejlepší výsledky v reklamách Product Listing Ads.

Produktové kampaně v Skliku

Poskytuji nástroje pro zřízení „produktových kampaní“ v Skliku. Lze tak připravit PPC reklamu, kdy stovky či tisíce položek zboží budou mít každá svůj vlastní inzerát.

Nástroje pro slovenské vyhledávače zboží

Poskytuji nástroje pro úpravu dat z e-shopu tak, aby je bylo možno využít na různých vyhledávačích zboží. Kromě českých Heureka.cz, Zboží.cz, Hledejceny.cz, Srovnáme.cz či Hyperzboží.cz podporuji také slovenské Heureka.sk, NajNakup.sk, Pricemania.sk a další.