Mergado novinky? Tentokráte rychlejší a přesnější chod aplikací či perličky v analytice!

Článek zveřejněn 16.04.2015

Mergado novinky

  • Aplikace Heureka Watchdog a Pricing monitor mají nové „vnitřnosti“. Měly by tak přinášet výsledky mnohem dříve a s menším rizikem chyb. Navenek se projeví pouze novým výchozím řazením položek zboží v seznamech - je podle ceny od nejdražší položky.
  • Analytika: dimenze jsou počítány za 10 týdnů, tj. 70 dní. Kde neznáme hodnoty jsou nově uvedeny pomlčky, opraven byl nedokonalý výpočet procentuálních podílů, doplněn export dat z tabulek do CSV.
  • Výstupní XML je nově přegenerováváno pouze, pokud v něm došlo ke změnám. Toto je sice málo vidět, ale je to velice důležité.
  • A mnoho menších oprav.

Heureka Watchdog

Watchdog je hlídací pes. A Heureka Watchdog Vám umožní nahlédnout do hloubky inzerce na Heurece jako nikdo jiný. K tomu navíc nabídne nástroje, jak vybrané nešvary pomocí pár kliknutí vyřešit.

Pricing Monitor

Komentáře

Já ještě doplním, že v administraci najdete také odkaz "Moje faktury". Zde budou faktury za užívání Mergada. Objevovat se budou ale postupně, v průběhu dubna. Propojení s fakturačním softwarem totiž musíme nastavit my lidé - ručně. A to chvíli zabere.

Michal Janík (admin)/Čtvrtek, 16. Duben 2015 - 8:48

Přidat komentář