Přehled, vyhledávání produktů a manuální úpravy

Přehled

Zde naleznete informace o vstupním a výstupním feedu, jestli je vše v pořádku, zde si můžete také pohodlně spustit audit vašich feedů nebo otevřít XML soubor.

Mergadův graf (feed Heureky)
Při propojení s Heurekou získáte graf znázorňující tržby, náklady na inzerci a prokliky do vašeho eshopu. Pro propojení pokračujte následovně:
V záložce NASTAVENÍ doplňte URL pro denní statistiky (naleznete zde: http://sluzby.heureka.cz/obchody/mereni-konverzi/)  a poté nastavte spojení s Heurekou pomocí zadání přihlašovacích údajů.

Produkty a manuální úpravy

Pro úpravy jednotlivých produktů není potřeba vytvářet pravidla. Stačí, když si vybraný produkt vyhledáte v záložce produkty a rozkliknete jej. Pak se vám zobrazí tři sloupečky. V levém jsou vstupní hodnoty, v pravém výstupní. Uprostřed odkliknete checkbox "neměnit", napíšete novou hodnotu a uložíte. Toto se hodí zejména pro změny názvů produktů. Můžete změnit libovolný počet elementů najednou. Po dokončení všech úprav pak nezapomeňte feed přegenerovat.

Jak funguje vyhledávání

Vyberete si element, který chcete vyhledávat. Nejčastěji je to PRODUCT nebo PRODUCTNAME. Může to být také CATEGORYTEXT.
Vyberte si, jestli chcete vyhledávat ve vstupních nebo výstupních hodnotách. Pak stačí vybrat podmínku, podle níž se bude vyhledávat.
Je rovno/není rovno znamená přesnou shodu. Čili když vyhledáte, že PRODUCTNAME je rovno Nikon D3100, najde vám to pouze produkty přesně s tímto názvem. Když bude název například "Nikon D3100 černý", už se vám ve výběru nezobrazí, protože shoda není přesná.
K obecnějšímu vyhledávání použijte podmínku "obsahuje reg.výraz". Díky ní naleznete zboží, které obsahuje hledaný výraz a zároveň může obsahovat i něco jiného.

Tip: Vyhledáváte-li například zboží s prázdným DELIVERY_DATE, zadejte DELIVERY_DATE je na výstupu rovno (necháte prázdné políčko). Tímto zjístíte, které zboží neobsahuje informace o době dodání.

Pokročilé vyhledávání

Překliknete si vyhledávání na ROZŠÍŘENÉ ROZHRANÍ a vypisujete pomocí regulárních výrazů. Chci například najít všechno zboží, které je dražší než 500Kč, je v kategorii, který obsahuje slovo mikina a má značku Adidas. Pak bude zadání znít:

PRICE_VAT > "500" AND CATEGORYTEXT ~ "mikina" AND MANUFACTURER = "Adidas"

Kýžený výběr si nezapomeňte uložit.