Nový formát Shopping.com, vylepšené progress bary a podpora polského účtu ve zlotých

Nový formát Shopping.com

Mergado umí nově generovat i tento americký formát, s podporou verzí pro Spojené státy americké, Velkou Británii a Austrálii, takže odteď svoje feedy můžete snadno převádět ze všech podporovaných formátů také na Shopping.com.

Vylepšené progress bary

Vylepšení se dočkaly tzv. progressbary, což jsou ukazatele průběhu zpracování/synchronizace/stahování exportu. Nově zobrazují i zbývající čas do konce zpracování, takže uživatel má lepší představu o tom, jak dlouho bude daný proces ještě trvat.

Taktéž jsou tyto časové údaje o něco přesnější, než byly doteď. To pomůže zejména při odhadu času stahování feedu u zakládání nového exportu s velkým počtem produktů (řádově vyšší desítky až stovky tisíc položek).

Vylepšené ukazatele průběhu
 

Zvýraznění aktuálně zvolených výběrů v editaci pravidel

Naši zákazníci mívají u jednotlivých exportů někdy i desítky výběrů položek. Při vytváření či úpravě pravidel se však na pravé straně zvolené výběry k danému pravidlu doteď zobrazovaly pouze abecedně setříděné, což bylo u většího množství výběrů nepřehledné. Nově jsou všechny aktuálně zvolené výběry seskupené a zobrazené jako první a pod nimi jsou abecedně seřazené ostatní výběry.

Seskupené zvolené výběry v editaci pravidla

Podpora fakturace v Mergado účtu pro Polsko

Tato novinka je užitečná pro naše zákazníky z Polska, kteří potřebují faktury ve správné měněPokud si nyní v nastavení svého účtu změníte zemi na Polsko, tak v Mergado Store se Vám budou od té chvíle zobrazovat ceny v polských zlotých.

Z dnešních novinek je to vše, zůstaňte naladěni!

 

Přidat komentář