Nabídka práce: Copywriting


Michal JaníkJmenuji se Michal. V Mergadu pracuji jako CEO, a tak jsem to já, komu připadla čest, představit ti naši pracovní nabídku. O Mergadu se rozepisovat dopodrobna nebudu. To si přečti na stránce s profilem našeho týmu. Zde se spolu za měříme na podrobnosti o pracovní pozici „Copywriting“.

UPOZORNĚNÍ

Tato pracovní pozice již byla obsazena. Nyní hledáme kolegyně a kolegy na pozice. HPP vývojář a vývojář v Pythonu. Děkuji za pochopení.

Jak chápeme copywriting

V Mergadu vytváříme spoustu obsahu. Píšeme na blog, do fóra, rozesíláme e-maily, píšeme odborné články, píšeme na Facebook či Twitter, zkrátka píšeme hodně. Je to důležité, protože od svého vzniku vytváříme trh marketingu ve vyhledávačích zboží a to by nešlo bez vzdělávání. Vzděláváme jak běžné „laiky“, tak odborníky z marketingových agentur. Jejich přehled napoví, že se svou práci snažíme dělat opravdu dobře a budiž naší referencí.

Proč hledáme tebe

Doposud pracovali na obsahu různí členové týmu. Vedle Kuby s Danem, z týmu Services, jsem to i já či Luďa. Nově bychom toto rádi sjednotili. A proto hledáme do týmu nového parťáka, který zastřeší tvorbu obsahu.

Co je dobré o pozici vědět

 • Klademe důraz na odborné znalosti. Na začátku nemusíš z našeho oboru vědět nic moc. Všechno tě naučíme. Čeká tě kolečko napříč našim týmem, ať získáš přehled o tom co děláme a ve věcech se vyznáš.
 • Budeš mít vysokou míru volnosti. Jistě, budu ti k dispozici já i celý tým, ale nebudeme ti přímo diktovat např. redakční plán. Ten bude vznikat diskusí a budeme se snažit aby byl pestrý a zajímavý. A k tomu potřebujeme právě tebe.

Schopnosti, které se ti budou hodit:

 • Zájem o marketing na internetu.
 • Zájem o tvorbu obsahu - zejména psaní. Případná práce s obrazem (obrázky, montáže, grafické žertíky atp.) pomohou, nejsou však nutné.
 • Chuť dělat práci dobře.
 • Výborná znalost pravopisu a kreativita při práci s textem.
 • Chuť hledat nové cesty - videa, podcasty, nové textové formáty obsahu...
 • Otrlý smysl pro humor (v kanceláři s Kubou, Danem a Luďou to jinak nejde :-).

Co ti nabízíme:

 • Hlavní pracovní poměr.
 • Pokud preferuješ částečný pracovní úvazek, můžeme si o tom promluvit.
 • Volnou pracovní dobu.
 • Přátelský kolektiv plný odborníků, které jejich práce zajímá, přitom rádi zajdou po práci na kafe, pivo nebo třeba Laser Game.
 • Kancelář v Brně na ulici Minská. Máme tu Nekavárnu, dvě kuchyňky, sprchu pro cyklisty... zkrátka vše aby se tu žilo dobře.

Proč pracovat v Mergadu?

Já říkám, že v pracovním týdnu spolu trávíme osm hodin v kanceláři. K tomu připočti cestu do práce... zkrátka prací trávíme od pondělí do pátku skoro polovinu života. A tak je důležité, abychom v tom byli v pohodě - dělali věci co nás baví, byli s lidmi kteří jsou fajn.
A tobě nabízím, že budu usilovat o to, abys za pár měsíců mohl/a říct: „...Jo, ten Michal měl pravdu. Ten život v Mergadu je dobrý...“.

Pár fotek z našeho života

Kolaudační party

Občas podnikneme party. Takhle jsme otevírali Nekavárnu.

Společný sport

Téhle fotce předcházel společný sport. Ale fotilo se až po sportu :-)

Týmová

A takhle vypadáme normálně. Jen je nás zas o pár víc.

A to je vše...

...co jsem měl na srdci. Jak jsem řekl, víc je lepší si říct osobně. Rád tě pozvu u nás v Nekavárně na kafe. Nebo na čaj, zkrátka co ti chutná a probrali bychom nezávazně případnou spolupráci. Já poznám tebe a ty poznáš nás. U toho můžeme prodiskutovat vše, co tě napadne. Nejlepší bude, když pošleš pár slov o sobě spolu s ukázkou svých textů na můj e-mail. Já ti odpovím a domluvíme se na dalším postupu.

Michal JaníkTěším se na shledanou

Michal Janík, CEO
michal.janik@mergado.com

 

 

UPOZORNĚNÍ

Tato pracovní pozice již byla obsazena. Nyní hledáme kolegyně a kolegy na pozice. HPP vývojář a vývojář v Pythonu. Děkuji za pochopení.