Frontend developer :: Brno

Máš zkušenosti s vývojem webových aplikací? Nabízíme ti práci v týmu tvůrců aplikace Mergado, kterou používají nejlepší marketingové agentury v ČR.

Jak chápeme roli frontend vývojáře

Frontend vývojář u nás dělá novinky v uživatelském rozhraní. Čerpá při tom z dat, která mu dodává Mergadova interní API. Pracuje především ve frameworku React a v TypeScriptu. Zkušenosti s návrhem UX/UI jsou vždycky výhodou, nejsou však podmínkou.X/U

Schopnosti, které se ti budou hodit:

 • Znalost JavaScriptu a frameworku React.js.
 • Zájem o psaní pěkného, čistého a efektivního kódu.
 • Zájem o návrh uživatelského rozhraní a použitelnosti.
 • Znalost HTML5, CSS.

Co ti nabízíme:

 • Hlavní pracovní poměr.
 • Volnou pracovní dobu.
 • Přátelský kolektiv plný odborníků, které jejich práce zajímá, přitom rádi zajdou po práci na kafe, pivo nebo třeba laser game.
 • Účast na přednáškách a konferencích.
 • Kancelář v Brně na ulici Minská. Máme tu Nekavárnu, dvě kuchyňky, sprchu pro cyklisty, šipky... zkrátka vše aby se tu žilo dobře.
 • 25 dní dovolené.
 • Plat odpovídající zkušenostem.

Proč pracovat v Mergadu?

Kdysi jsem o Mergadu napsal tohle:

"...V Mergadu pracujeme s celou řadou moderních technologií, máme několik backend serverů, obrovskou MySQL databázi pro "průtoková" data, terabajty statistických dat v PostgreSQL a Elastic, ze které se snažíme dolovat zajímavé informace a vizualizovat je uživatelům. Používáme Redis, MongoDB, máme vlastní OAuth2 server, vlastní XML parser a dotazovací jazyk MQL (Mergado Query Language). Přitom se snažíme navzájem vzdělávat pořádáním vývojářských přednášek a workshopů..."

A stále tomu věřím! A k tomu ta Nekavárna, vzdělávání, kulturní i nekulturní život. Ale to je nejlepší ochutnat osobně - rád tě osobně provedu a vše ukážu.

A to je vše...

...co jsem měl na srdci. Jak bylo řečeno, víc je lepší si říct osobně. Rád tě pozvu u nás v Nekavárně na kafe, na čaj, zkrátka co ti chutná a probrali bychom nezávazně případnou spolupráci. Já poznám tebe a ty poznáš nás. U toho můžeme prodiskutovat vše, co tě napadne. Nejlepší bude, když pošleš pár slov o sobě, nejlépe s ukázkou kódu na můj e-mail. Já ti odpovím a domluvíme se na dalším postupu.

Budu rád, když napíšeš na pavel.rusinsky@mergado.com.

Za tým tvůrců aplikace Mergado, náčelník vývoje, Pavel.

 

Jak to u nás v Mergadu vypadá

Tým Mergado v roce 2017

Takhle vypadal náš tým na jaře 2019.

Pavel je náčelník vývoje.

Mergado výlet

Občas si spolu vyrazíme. Například na výlet na Pálavu.

Natálka von Mergado :-)

Natálka v Mergadu pracuje jako Ředitelka Conntent a Support teamu.

Přemek Radim

Vánoční večírek byl u nás hlavně o jídle.

Výlet

Soutěž v pojídání chilli je již tradicí.

Kontakt

Pavel Rusinský, náčelník vývoje
pavel.rusinsky@mergado.com