Jsme Mergado. Středoevropský lídr ve feed marketingu s více než třináctiletou tradicí. Našimi klienty jsou české i zahraniční marketingové agentury a velké množství e‑shopů. Usnadňujeme jim život při nastavování inzerce pro srovnávače zboží, marketplaces, sociální sítě a další reklamní kanály. Součástí naší platformy jsou také aplikace, které rozšiřují funkce Mergada o nové nástroje. Jednou z nich je také mladá appka Mergado Marketplaces, která se rozrůstá o nové členy.

Do týmu hledáme vývojáře na pozici Frontend Developer, který s námi bude sdílet své know-how a pracovat na vývoji aplikace Mergado Marketplaces pomocí technologie React.js.

Co je náplň práce Frontend Developera

  • Využívá volně dostupné komponenty, které následně stylizuje do ekosystému Mergada. Někdy je potřeba začít zcela od začátku a přijít s vlastním konceptem.
  • Optimalizuje výkon a rychlost kódu a navrhuje UI a UX Mergado Marketplaces.
  • Spolu s backend týmem se podílí na návrhu struktury dat.
  • Od Frontend Developera očekáváme cit pro design, schopnost pochopit, jak uživatel přemýšlí.

Určite nám dej vědět, pokud

  • Máš znalost TypeScriptu a frameworku React.js.
  • Umíš psát pěkný, čistý a efektivní kód.
  • Víš jak na návrh uživatelského rozhraní a použitelnosti.
  • Pracuješ s Redux Toolkit, Storybook.
  • Máš znalost HTML5, CSS.

Co ti na oplátku nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou.
  • Flexibilní pracovní doba, kterou si můžeš řídit ve velké míře sám/​​​a
  • Hybridní režim – home-office a jeden den se setkáme společně v našich prostorách v Brně.
  • 3 sick days za rok.
  • Pravidelná účast na workshopech, konferencích a hacketonech.
  • Bezplatné kurzy anglického jazyka přímo na pracovišti.
  • Přátelský kolektiv plný odborníků, které baví jejich práce a rádi spolu chodí na pivo, výlety nebo třeba lasergame.

Proč pracovat v Mergadu?

  • Jsme tým seniorů i juniorů, kteří pracují s celou řadou moderních technologií.
  • Navzájem se vzděláváme organizováním pravidelných přednášek “ProductTalks”.
  • Každému dáváme prostor pro rychlý osobní růst.
  • A do toho se spolu čas od času vydáme na piknik, výlety a další mimopracovní akce.

Jak postupovat dál?

Zaujali jsme tě a chceš být součástí našeho týmu jako Frontend Developer? Jednoduše nám napiš na e‑mail team@mergado.com. Přilož prosím pár slov o sobě, tvých zkušenostech a ukázku kódu.

Domluvíme se s tebou na setkání online, nebo osobně v Brně na Cejlu. Náš kolega Michal ti ukáže kanceláře, představí tým zblízka, zodpoví tvé dotazy a společně budete hledat možnosti spolupráce.