PHP vývojář :: Brno

Rádi bychom ti nabídli pracovní pozici PHP vývojáře. Kdo jsme zač si přečti v našem profilu. Zde pojďme rovnou k věci. Pojďme si říct vše důležité o práci PHP vývojáře v Mergadu.

Jak chápeme roli PHP vývojáře

PHP vývojář u nás tvoří nové funkce v uživatelském rozhraní. Čerpá při tom z dat, která mu připraví Mergadova interní API. Pracuje především v PHP frameworku Nette a v JavaScriptu. Využije však i zkušenosti s návrhem uživatelského rozhraní. Ty ovšem nejsou podmínkou.

Schopnosti, které se ti budou hodit:

 • Znalost a zájem o PHP. Znalost Nette frameworku pomůže, ale není podmínkou.
 • Zájem o psaní pěkného, čistého a efektivního kódu.
 • Znalost práce s MySQL.
 • Zájem o návrh uživatelského rozhraní a použitelnost.
 • Znalost HTML5, CSS, JavaScriptu (jQuery) na běžné úrovni.

Co ti nabízíme:

 • Hlavní pracovní poměr.
 • Pokud preferuješ částečný pracovní úvazek, můžeme si o tom promluvit.
 • Volnou pracovní dobu.
 • Přátelský kolektiv plný odborníků, které jejich práce zajímá, přitom rádi zajdou po práci na kafe, pivo nebo třeba Laser Game.
 • Účast na přednáškách a konferencích.
 • Kancelář v Brně na ulici Minská. Máme tu Nekavárnu, dvě kuchyňky, sprchu pro cyklisty... zkrátka vše aby se tu žilo dobře.
 • 25 dní dovolené.
 • Plat odpovídající tvým zkušenostem.

Proč pracovat v Mergadu?

Kdysi jsem o Mergadu napsal tohle:

"V Mergadu pracujeme s celou řadou moderních technologií, máme několik backend serverů, obrovskou MySQL databázi pro "průtoková" data, terabajty statistických dat v PostgreSQL databázi, ze které se snažíme dolovat zajímavé informace a vizualizovat je uživatelům. Používáme Redis, MongoDB, máme vlastní OAuth2 server, vlastní "Rotten" XML parser a dotazovací jazyk MQL (Mergado Query Language). Přitom se snažíme navzájem vzdělávat pořádáním vývojářských přednášek."

A je to pravda. A k tomu ta Nekavárna, vzdělávání, kulturní i nekulturní život. Ale to je nejlepší ochutnat osobně - rád tě provedu osobně.

A to je vše...

...co jsem měl na srdci. Jak jsem řekl, víc je lepší si říct osobně. Rád tě pozvu u nás v Nekavárně na kafe. Nebo na čaj, zkrátka co ti chutná a probrali bychom nezávazně případnou spolupráci. Já poznám tebe a ty poznáš nás. U toho můžeme prodiskutovat vše, co tě napadne. Nejlepší bude, když pošleš pár slov o sobě, nejlépe s ukázkou PHP kódu na můj e-mail. Já ti odpovím a domluvíme se na dalším postupu.

Jak postupovat dál?

Zaujala tě naše nabídka práce? Jednoduše mi prosím napiš. Nejlépe když přiložíš pár slov o sobě a ukázku kódu. Nezávazně si popovídáme u nás u kafe - ukážu ti kanceláře, představím náš tým podrobněji, zodpovím dotazy a budeme hledat možnosti spolupráce.

Budu rád, když napíšeš na michal.janik@mergado.com.
Za tým tvůrců aplikace Mergado, náčelník Michal.

 

Jak to u nás v Mergadu vypadá

Tým Mergado v roce 2017

Takhle vypadal náš tým na jaře 2017.

Mergado výlet

Občas si spolu vyrazíme. Naposledy to bylo na výlet na Pálavu.

Natálka von Mergado :-)

Natálka v Mergadu pracuje jako specialistka pro Slovensko.

Přemek Radim

Přemek v Mergadu vyvíjí frontend. Zde si dělal selfíčko s Radimem.

Výlet

Když bylo programování už tak akorát, vyrazili jsme ven. Tentokráte pouštět draky.

 

Napiš nám

A to je pro nynějšek vše. Máš-li chuť si o případné spolupráci nezávazně popovídat u nás v Nekavárně, budu rád. Napiš mi prosím na michal.janik@mergado.com a domluvíme se na dalším postupu.

Děkuji.
Michal Janík