Tester :: Brno

Rádi bychom ti nabídli pracovní pozici Testera. Kdo jsme zač si přečti v našem profilu. Zde pojďme rovnou k věci. Pojďme si říct vše důležité o práci testera v Mergadu.

Jaké technologie tvoří Mergado

Python, který pohání backend Mergada a poskytuje logiku pro zpracování dat.
MariaDB (úložiště pro statistická data), MongoDB (úložiště pro dočasná data bez pevného schématu), Redis (úložiště sloužící primárně jako message broker, sekundárně jako in-memory cache), ElasticSearch.
PHP (Nette), TypeScript, React.js - frontend.
Celery, asynchronní fronta, která zajišťuje zejména distribuované zpracování dat a také komunikaci mezi frontendem a backendem.
HTTP REST API, poskytuje uživatelskému rozhraní API pro práci se statistickými daty, které zpracovává a agreguje samostatná aplikace napsaná v Pythonu.
SQLAlchemy, Flask, lxml a mnoho dalších.

Co bude dělat Tester

Ve spolupráci s ostatními členy týmu bude rozvíjet možností testování aplikace. Od ručního testování rozhraní, po automatizaci testů. Hodit se můžou znalosti:

  • Nějakého programovacího jazyka
  • Automatického testování (např. práce se Seleniem)
  • Linuxu a základních příkazů shellu

Nutností pro tuto pracovní pozici jsou:

  • Důraz na detail
  • Umění definovat problém

Nemusíš znát a umět všechno, důležitá je chuť se učit.

Co nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Volnou pracovní dobu
  • Přátelský kolektiv plný odborníků, které jejich práce zajímá, přitom rádi zajdou po práci na kafe, pivo nebo třeba Laser Game
  • Kancelář v Brně na ulici Minská. Máme tu Nekavárnu, dvě kuchyňky, sprchu pro cyklisty... zkrátka vše aby se tu žilo dobře
  • Účast na přednáškách, konferencích a občas i nějakém tom výletě (viz fotky níže :-)

Proč pracovat v Mergadu?

V Mergadu pracujeme s celou řadou moderních technologií, máme několik backend serverů, obrovskou SQL databázi pro "průtoková" data, terabajty statistických dat v  databázi, ze které se snažíme dolovat zajímavé informace a vizualizovat je uživatelům. Používáme Redis, MongoDB, máme vlastní OAuth2 server, vlastní "Rotten" a "Fresh" XML parsery a dotazovací jazyk MQL (Mergado Query Language). Nad tím vším stojí uživatelské rozhraní napsané v React.js, které neustále zlepšujeme, aby se našim uživatelům s Mergadem dobře pracovalo.

Snažíme se navzájem vzdělávat pořádáním vývojářských přednášek v Nekavárně. A do toho žijeme život jaký je. Spolu.

Jak postupovat dál?

Zaujala tě naše nabídka práce? Jednoduše mi prosím napiš. Nejlépe když přiložíš pár slov o sobě a ukázku kódu. Nezávazně si popovídáme u nás u kafe - ukážu ti kanceláře, představím náš tým podrobněji, zodpovím dotazy a budeme hledat možnosti spolupráce.

Budu rád, když napíšeš na pavel.rusinsky@mergado.com.
Za tým tvůrců aplikace Mergado, Pavel.

 

Jak to v Mergadu vypadá

Takto vypadá vývojový tým