Modul Mergado Marketing Pack pro OpenCart

 

Používáte OpenCart verze 3.0.0.0. a výš? Stáhněte si modul Mergado Marketing Pack – pomůže vám vytvářet lepší datové XML soubory. A navíc je zdarma!

Pro stažení modulu Mergado Marketing Pack pro OpenCart pro verze 3.0.0.0. a výš kliněte na tlačítko výše (zip formát).

Videonápověda Začínáme s modulem pro OpenCart

PRŮVODCE

Proces instalace je standardní, jako je u modulů pro OpenCart běžné.

1. Na webu Mergada si stáhneme modul pro OpenCart.

2. Přejdeme do administrace OpenCart. V levém menu vybereme z nabídky Rozšíření kategorii Instalátor. Zde klikneme na tlačítko Nahrát, nahrajeme soubor, který jsme si prve stáhli z webu Mergada a dokončíme instalaci.

3. Potom v nabídce Rozšíření vybereme kategorii Rozšíření a ve filtrech zvolíme jako typ rozšíření Feedy.

4. Zde vybereme Mergado Marketing Pack a nainstalujeme ho kliknutím na zelené tlačítko Instalovat. Potom klikneme na tlačítko se symbolem tužky a na první záložce Nastavení aktivujeme. Toto nastavení uložíme kliknutím na tlačítko diskety v pravém horním rohu obrazovky.

5. Abychom modul viděli i v levém menu a získali k němu snadný přístup, klikneme v části Modifikace na oranžové tlačítko, kterým vyčistíme cache. Po tom co klikneme na tlačítko Obnovit, objeví se modul Mergado v levém menu.

1. Na záložce Nastavení zkontrolujte stav modulu. Pokud z nějakého důvodu není aktivovaný, aktivujte ho.

2. Na záložce Cron si můžete zkopírovat URL adresu pro pravidelné generování feedu. Pro jednorázové vygenerování na tyto odkazy stačí kliknout a feed se vygeneruje (nebo přegeneruje, pokud již existuje). Pro automatizaci generování v pravidelných časových intervalech zkopírujte odkazy a nastavte si je u vašeho webhostingu do úloh spouštěných cronem (více k nastavení cronu píšeme v další otázce & odpovědi).