Mergado Pack extension pro OpenCart

 

Používate OpenCart verziu 3.0.0.0. a vyššie? Stáhněte si modul rozšíření Mergado Pack v1.5.1 – pomůže vám vytvářet lepší datové XML soubory. Zároveň můžete měřit konverze s Glami piXel, sbírat recenze od zákazníků přes Glami TOP, sledovat aktivitu skrze Facebook Pixel nebo využít všech možností Google Tag Manager s datovou vrstvou. A navíc je zdarma!

 

Vybrané funkce:

 • XML export Mergado: produkty, kategorie
 • Podpora multistore XML feed
 • Export v dávkach - pre robustnější generovaní feedů
 • Statistika a měření konverzí
  • Facebook Pixel
  • GLAMI piXel - podpora pro všechny jazykové mutace Glami
  • GLAMI TOP - recenze od Glami
  • Google Tag Manager

 

Stiahnutie modulu Mergado Marketing Pack pre OpenCartMarketplace OpenCart - Megado Marketing pack

Pro stažení modulu Mergado Pack v1.5.1 pro OpenCart verze 3.0.0.0. a výš kliněte na tlačítko výše.

 

 

Videonápověda Začínáme s modulem pro OpenCart

PRŮVODCE

Proces instalace je standardní, jako je u modulů pro OpenCart běžné.

1. Na webu Mergada si stáhneme modul pro OpenCart.

2. Přejdeme do administrace OpenCart. V levém menu vybereme z nabídky Rozšíření kategorii Instalátor. Zde klikneme na tlačítko Nahrát, nahrajeme soubor, který jsme si prve stáhli z webu Mergada a dokončíme instalaci.

3. Potom v nabídce Rozšíření vybereme kategorii Rozšíření a ve filtrech zvolíme jako typ rozšíření Feedy.

4. Zde vybereme Mergado Marketing Pack a nainstalujeme ho kliknutím na zelené tlačítko Instalovat. Potom klikneme na tlačítko se symbolem tužky a na první záložce Nastavení aktivujeme. Toto nastavení uložíme kliknutím na tlačítko diskety v pravém horním rohu obrazovky.

5. Abychom modul viděli i v levém menu a získali k němu snadný přístup, klikneme v části Modifikace na oranžové tlačítko, kterým vyčistíme cache. Po tom co klikneme na tlačítko Obnovit, objeví se modul Mergado v levém menu.

1. Na záložce Nastavení zkontrolujte stav modulu. Pokud z nějakého důvodu není aktivovaný, aktivujte ho.

2. Na záložce Cron si můžete zkopírovat URL adresu pro pravidelné generování feedu. Pro jednorázové vygenerování na tyto odkazy stačí kliknout a feed se vygeneruje (nebo přegeneruje, pokud již existuje). Pro automatizaci generování v pravidelných časových intervalech zkopírujte odkazy a nastavte si je u vašeho webhostingu do úloh spouštěných cronem (více k nastavení cronu píšeme v další otázce & odpovědi).