Služby

Pomáhám internetovým obchodům prodávat víc zboží zákazníkům ze srovnávačů zboží. Jsem tu proto, abyste srovnávačům posílali nejlepší možné informace a nemuseli přitom zasahovat do vašeho eshopu. Ušetříte na programátorech, získáte víc zákazníků, odhalíte chyby ihned, když vzniknou. Budete moct rychle reagovat na změny požadavků od srovnávačů. Jednoduše budete o krok napřed před konkurencí!

Audit XML - zkontroluji data, která předáváte srovnávačům zboží

Abyste získali zákazníky se srovnávačů zboží Zboží.cz, Heureka a Google Nákupy, musíte se na těchto serverech zaregistrovat a předat jim přes XML soubor (viz stránka Otázky a odpovědi) seznam svého zboží včetně cen a dalších parametrů.

Vložte do formuláře adresu vašeho XML feedu a emailovou adresu. Já si stáhnu vaše data a zkontroluji, jestli jsou v pořádku. Až s kontrolou skončím, pošlu vám na email přehled chyb a doporučení, jak získat ze srovnávačů zboží víc zákazníků. Aktuálně kontroluji asi dvě desítky pravidel, která by měl XML feed splňovat. Umím odhalit například duplicitní názvy a adresy, chybějící obrázky a popisy, nebo nulové a záporné ceny.

Získat audit zdarma

Mergado účet - pomůžu vám posílat do srovnávačů správná data

Chcete získat ze srovnávačů zboží Zboží.cz, Heureka a Google Nákupy víc zákazníků než konkurence? Posílejte jim kvalitnější data!

Založte si Mergado účet, pomocí kterého vyladíte data předávaná srovnávačům zboží. Ve svém účtu si nastavíte pravidla pro jednotlivé vyhledávače zboží přesně dle jejich specifikace. Můžete tak spárovat i zboží, u kterého se vám to dosud nedařilo. Díky tomu se výrazně zvýší nejen počet přístupů na stránky vašeho e-shopu, ale hlavně počet nákupů.

S čím vám může Mergado účet pomoci:

  • Optimalizace nákladů na inzerci ve vyhledávačích zboží - např. nastavení nabízené ceny za proklik podle ceny zboží, vyřazení vybraných produktů z přednostních (placených) výpisů.
  • Párování produktů díky změně předávaného názvu, názvu kategorie, doplnění chybějících dat např. výrobce podle kategorie, popisu atd.
  • Hromadné skrytí již neprodávaných nebo duplicitních produktů a zboží s nulovou cenou.
  • Jednoduché rozšíření o nepovinné elementy umožňující např. zobrazovat produkty v zápisu na Firmy.cz.
  • Ostranění drobných chyb např. nepovolených znaků.
  • Provádění dočasných změn feedů např. krátkodobé rozšíření názvu o akční výhodu (doprava zdarma, dárek), sezónní změna nabízené ceny za proklik (zvýšení ceny na léto, snížení na zimu či obráceně).

Ceny tarifů Mergado účtu jsou zveřejněné v ceníku.

Odborné nastavení účtu - naši odborníci se postarají o optimalizaci za vás

Je pro vás optimalizace XML feedů složitá? Objednejte si placenou podporu a od týmu pana Mergada! Získáte tyto služby:

  • Založení Mergado účtu pro váš e-shop.
  • Nastavení přístupů pro vlastníka a případně i pro další uživatele s právy zápisu nebo jen čtení.
  • Vytvoření XML feedů pro Zboží.cz, Heureka.cz a Nákupy Google.
  • Základní optimalizaci všech tří XML feedů.

Cena: 1.286 Kč bez DPH.

Školení optimalizace pro vyhledávače zboží

Školení optimalizace pro vyhledávače zboží pořádá agentura MichalJanik.cz. Program nejbližších školení a dalších akcí v Brně ale i v Praze je v článku školení. Aktuálně jsou v programu akce věnované vyhledávačům zboží, e-shopům a jejich propagaci a vyhodnocování návštěvnosti a konverzí v Google Analytics.

Cena: od 286 Kč bez DPH.

Individuální konzultace - pomůžeme vám se získáváním zákazníků

Máte problém s párováním zboží? Chodí vám ze Zboží.cz a Heureka.cz míň zákazníků, než byste čekali? Chcete začít inzerovat v Nákupech Google? Kontaktujte nás. Rádi vám s inzercí pomůžeme. Cena konzultací je stanovena hodinovou sazbou. Minimální fakturace je za 1 hodinu.

Cena: 786 Kč/h bez DPH.