BarCamp

BarCamp je neformální otevřená konference, kde si sami účastníci tvoří program. Po registraci má každý účastník možnost vypsat si přednášku či workshop. Vypsaná témata s nejvyššími počty hlasů se pak uskuteční. Zaměstnanci Mergada se jako přednášející konference pravidelně zúčastňují. Celá akce je nezisková a pro účastníky zdarma.

Odborné články o konferenci BarCamp:

Mergadovo kluci navštívili BarCamp Budějce

V sobotu 25.2.2017 vyrazili zástupci týmů Mergada, Reglenda a Besteta na jihočeský BarCamp. Cesta brzy ráno ubíhala tak rychle, že nebýt malého bloudění těsně před cílem, tak bychom dorazili nejspíš jako úplně první účastníci.

27.02.2017
Vsetínský Barcamp ve Zlíně a pan Mergado

„...Jak stanovit nabídky za prokliky Heureky či Zboží.cz - povídání o různých strategiích, o tom, kdy fungují dobře, kdy špatně a jak to nakonec dopadá ve skutečnosti...“,  tak se jmenovala přednáška, kterou měl na Vsetínském Barcampu ve Zlíně v sobotu 27. února 2016 můj kolega Michal Janík. Rád bych k ní napsal pár slov.

27.02.2016
Barcamp logo

Rád bych zde, veřejně, poděkoval organizátorům hradeckého Barcampu za parádně zvládnutou akci a Vás na tento počin upozornil. Stojí totiž za to.

14.10.2015
Pan Mergado na konferencích

Už je to tak, balím krámek a vyrážím na cesty. Budu rád, když se zastavíte na kus řeči. Rád se podělím o své zkušenosti a pokusím se poradit. A kdybych byl poněkud nemluvný, budou k dispozici Michal s Danem - odborníci nadmíru povolaní.

01.10.2015

Prezentace z Michalovy přednášky O e-shopech, o automatickém výpočtu nabídek za prokliky na Heurece a o tom, kde je problém doopravdy z plzeňského Barcampu, která proběhla 12. dubna 2014. Přednáška navazovala na starší přednášku z Barcampu Brno.

14.04.2014

Čtvrtý vsetínský Brcamp byl super! Veliký dík patří Michalu Bergovi a celému jeho týmu. Pan Mergado děkuje! S Michalem Janíkem jsme zde měli konferenční premiéru – tedy premiéru jsem měl já. A rád bych vám řekl, o čem jsme si povídali.

30.01.2013