Biddingové automaty

školení, Image marketing, Mergado, automatický bidding

Do prvního školení optimalizace inzercí e-shopů ve vyhledávačích zboží se mi už dnes zdaleka nevejdou všechny informace, které bych Vám chtěl říct. Vybral jsem proto dvě témata, která považuji za klíčová a postavil na nich Mergadovo druhé, volně navazující, školení.

22.01.2017
Biddingové automaty

Minulý pátek (16.9.2016) proběhl v Praze třetí ročník Shopcampu. Pro mne to byla první účast a rozhodně jsem rád, že jsem jel. V rámci premiéry jsem přihlásil a vedl workshop, který se týkal biddingu a vylepšení inzerce na Heurece tak, abyste z inzerce díky jednoduchým krokům vytěžili co nejvíce.

19.09.2016
Biddingový automat Bidding Fox - představení

Jaké téma se nejvíce skloňuje v poslední době, když jde o zbožáky? Rozhodně biddingové automaty, protože ti, co to myslí s vyhledávači zboží vážně, tráví nad optimalizací cen za proklik nezanedbatelný čas.

05.09.2016
Biddingové automaty - 3. díl

V předchozích dílech jsme řešili spárovanost a správnou cenu produktu. Dnes budeme pokračovat dalším faktorem, který může rozhodnout mezi tím, jestli vaše skvělá biddingová strategie (ať už s automatem nebo bez něj) uspěje.

31.08.2016
Biddingové automaty vs. spárovanost a Watchdog

Každý chce mít co nejvyšší spárovanost, protože to znamená, že bude jeho nabídka více vidět, ale ne vždy to platí protože není spárovanost jako spárovanost...

27.07.2016
Biddingové automaty a Pricing monitor
V poslední době jsou čím dál více skloňovány biddingové automaty pro řízení inzerce ve vyhledávačích zboží.
Ne vždy však udělají tu nejlepší službu a přitom to často nemusí být přímo jejich chyba...
25.07.2016