Mergadovo statistické XML

Přehled článků o Mergadově statistickém XML. Informuje o nových verzích a zajímavostech. Vhodné jako servis pro vývojáře e-shopů.

Mergado Marketing Pack pro PrestaShop už od začátku směřuje k tomu být univerzálním marketingovým nástrojem produktové inzerce. V posledním upgradu udělal řadu drobných krůčků, které ho vysněné metě velmi přibližují, pojďte se na ně podívat!

24.05.2017
Přehled o tržbách v Mergadu? Žádný problém!

Jedním z klíčových ukazatelů úspěchu vašeho e-shopu je bezesporu zisk. Ne všechna e-shopová řešení ale informaci o maržích nebo výši nákladů uvádí v XML feedu. Naštěstí Mergado umí tento nedostatek napravit!

11.04.2017
Mergadovy novinky, ilustrace

Minulý týden jsme se představili novou aplikaci v Mergadu, kterou je Logbook. Dnes si představíme další vychytávky, které jsme si pro vás připravili.

14.04.2016
Mergadovo XML, ilustrace

„...A to se e-shopy nebrání posílat ti, Milý Mergado, nákupní ceny zboží v Mergado XML?...“, ptávají se mne často marketéři. Inu některé e-shopy se kdysi bránily. Ale dnes to funguje dobře. Povím vám příběh, jak Mergado XML vzniklo, a proč si myslím, že by se e-shop u mne o tato data bát neměl.

12.04.2015