Porovnání-ceny.cz

Porovnání-ceny.cz je satelitní web vyhledávače zboží Srovnáme.cz. Následují odborné články, kde byl tento web zmíněn. Obvykle v souvislosti se statistikami či jiným připomenutím, že návštěvnost, za kterou e-shopy platí Srovnáme.cz, se např. v Google Analytics, může objevit také v rámci zdroje Porovnání-ceny.cz.

Odborné články o Porovnání-ceny.cz:

Výsledky Srovnáme CZ za rok 2013, ilustrace

V nedávném článku jsem popisoval rozložení sil mezi zbožáky v ČR. Aby byly data kompletní, bylo by vhodné zahrnout i vyhledávač Srovname.cz, který bohužel není členem NetMonitoru. Kontaktoval jsem proto Pavla Kročáka ze Srovname.cz, který se ochotně podělil o data z Google Analytics.

27.02.2014

Povídali jsme si s Davidem Folprechtem o historii vyhledávače zboží Srovnáme.cz. Taky tento vyhledávač byl, podobně jako Hledejceny.cz o kterých jsem psal minule, na trhu daleko před Heurekou a jeho historie je zajímavá. Píše se od roku 2006. Pojďte si přečíst, jak plynul čas pro Srovnáme.cz.

18.07.2012

V poutavou detektivku se zvrtlo hledání největšího vyhledávače zboží. Získal jsem pro vás totiž nová data, která do boje mezi konkurenty vnášejí více "světla". Pojďme si vše povědět pěkně po pořádku.

09.07.2012