Mergadův servis pro tvůrce e-shopůNebaví Vás sledovat neustálé změny ve specifikacích XML Google, Heureky, Zboží.cz, Glami, Ceneo a desítek dalších reklamních systémů? Chcete umožnit svým klientům využívat vyhledávače zboží a produktové reklamní kampaně v desítkách cizích států?

Využijte Mergadovo nabídkové XML. Vy naučíte svůj shopsystém podporovat jeden Mergadův XML formát a Mergado zajistí konverzi do desítek reklamních systémů. K tomu získají uživatelé možnost používat pokročilou analytiku či aplikace z Mergado Store.

Dokumenty pro vývojáře e-shopů

  • Specifikace Mergadova nabídkového XML pro e-shopy (aktuální verze: 1.3, starší verze: 1.2, 1.1). Odpovídá běžným XML pro Heureku či Zboží.cz, jen obsahuje elementy navíc. A garantuje maximální převoditelnost dat pro všechny podporované formáty reklamních systémů. Obsahuje informace o zboží.
  • Specifikace Mergadova statistického XML pro e-shopy. Obsahuje statistické informace. Především informaci o nákupní ceně, kterou dále využívá Mergadova analytika. Používá se jako doplněk Mergadova nabídkového XML, nebo XML pro Heureku.

E-shopová řešení podporující Mergadovo nabídkové XML

PrestaShop Sunlight systems

Podporuje Vaše e-shopové řešení Mergadovo nabídkové XML?

Rádi Vás přidáme do seznamu podporovaných eshopových řešení. Máte-li dotazy k implementaci nebo již máte implementaci dokončenou, neváhejte nás kontaktovat, ať Vás sem přidáme. Kontakty na podporu Mergado: