Blog pana MergadaMergadův průvodce IV - úvod do pravidel

V tomto díle Mergadova průvodce se zaměříme na základní informace pro práci s pravidly. Pravidla jsou nejzásadnější komponentou Mergada. Díky nim můžete libovolně upravovat informace v XML souboru. I hromadně.

Feed Image Editor

V předchozím článku jsme vám přestavili novou aplikaci Feed Image Editor, která vám pomůže hromadně vylepšit obrázky, které zasíláte v XML feedu do Facebooku. Dnes bych vám rád ukázal konkrétní příklady použití této aplikace.

Feed Image Editor logo

Kdo byl na mém školení ví, že občas mluvím o optimalizaci obrázků v produktových reklamních kampaních e-shopů. Doposud jsem však neměl nástroj, který bych vám mohl nabídnout pro tento typu tuningu inzerce. To je však minulostí. Kluci z Reglenda totiž pro vás vytvořili novou aplikaci Feed Image Editor. Přečtěte si o ní více!

Heureka & Rockaway story

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) dospěl při posuzování konsolidace Heureky a Rockaway k závěrečnému stanovisku.

Mergadův průvodce III - vyhledávání

V minulém díle jsme si ukázali, jak nahrát svůj eshop do Mergada a jak odhalit chyby feedu. Nyní si pojďme říci něco o vyhledávání produktů v Mergadu.

V nedávné době se objevilo několik zajímavých novinek týkajících se vyhledávačů zboží. Pojdme si tedy stručně říci, co nového v oboru :)

Weekday Bidding Booster

Máme pro vás novou aplikaci Weekday Bidding Booster. V textu níže se dozvíte, co přesně umí.

heureka news

Jak už jsme si poslední dobou zvykli, Heureka opět mění specifikaci jednotlivých elementů/tagů. Nemusíte se však děsit, jedná se o drobné změny.

zboží.cz news

Po dlouhých měsících příprav a dolaďování použitelnosti začalo Zboží.cz doporučovat přechod na novou strukturu feedu. Pokud jste se svým eshopem na nový formát již přešli, můžete tento článek s klidným svědomím přeskočit. Pokud ne a máte o tuto možnost zájem, povíme vám, jak na to. Lehce, elegantně, pomocí Mergada.

Mergadovy novinky, ilustrace

Minulý týden jsme se představili novou aplikaci v Mergadu, kterou je Logbook. Dnes si představíme další vychytávky, které jsme si pro vás připravili.

Stránky