Blog pana Mergadakonzultační týden

Řešíte v Mergadu nějaký problém? Potřebujete poradit? Nevíte, jak začít? Poslední týden v červnu, konkrétně 28.6.-1.7. jsme si pro vás připravili konzultační týden.

zboží.cz news

Je to tady. Nejvyšší čas nasadit novou strukturu feedu pro Zboží.cz. Pokud jste se svým eshopem na nový formát dosud nepřešli, doporučujeme se tím zabývat co nejdříve. Pokud váš eshop nebude mít novou strukturu feedu do 1.8.2016, vaše inzerce bude vypnuta.

Mergadův průvodce V. - typy pravidel

Po úvodu do pravidel si pravidla představíme trochu blíže. Povíme si, jaké typy pravidel jsou v Mergadu k dispozici a uvedeme příklady, jak jednotlivé typy pravidel využít v praxi.

Nekonference 2016, ilustrace

Minulý čtvrtek se v Brně konal již pátý ročník NEkonference o cenových porovnávačích, který organizovala marketingová agentura Besteto ve spolupráci s Mergadem a hlavním sponzorem Zboží.cz. Pokud se chcete alespoň ve zkratce dozvědět, o čem mluvili přednášející na Nekonferenci, čtěte dále.

Mergadův průvodce IV - úvod do pravidel

V tomto díle Mergadova průvodce se zaměříme na základní informace pro práci s pravidly. Pravidla jsou nejzásadnější komponentou Mergada. Díky nim můžete libovolně upravovat informace v XML souboru. I hromadně.

Feed Image Editor

V předchozím článku jsme vám přestavili novou aplikaci Feed Image Editor, která vám pomůže hromadně vylepšit obrázky, které zasíláte v XML feedu do Facebooku. Dnes bych vám rád ukázal konkrétní příklady použití této aplikace.

Feed Image Editor logo

Kdo byl na mém školení ví, že občas mluvím o optimalizaci obrázků v produktových reklamních kampaních e-shopů. Doposud jsem však neměl nástroj, který bych vám mohl nabídnout pro tento typu tuningu inzerce. To je však minulostí. Kluci z Reglenda totiž pro vás vytvořili novou aplikaci Feed Image Editor. Přečtěte si o ní více!

Heureka & Rockaway story

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) dospěl při posuzování konsolidace Heureky a Rockaway k závěrečnému stanovisku.

Mergadův průvodce III - vyhledávání

V minulém díle jsme si ukázali, jak nahrát svůj eshop do Mergada a jak odhalit chyby feedu. Nyní si pojďme říci něco o vyhledávání produktů v Mergadu.

V nedávné době se objevilo několik zajímavých novinek týkajících se vyhledávačů zboží. Pojdme si tedy stručně říci, co nového v oboru :)

Stránky