Blog pana MergadaBiddingové automaty - 3. díl

V předchozích dílech jsme řešili spárovanost a správnou cenu produktu. Dnes budeme pokračovat dalším faktorem, který může rozhodnout mezi tím, jestli vaše skvělá biddingová strategie (ať už s automatem nebo bez něj) uspěje.

Nový formát shopping.com, vylepšené progress bary a podpora polského účtu ve zlotých, ilustrační obrázek

Po delší době, kdy jsme v Mergadu vylepšovali hlavně věci na pozadí, tzv. backendu a kontinuálně připravovali celkem velkou novinku, se našlo i pár změn, které jsou viditelné na straně uživatelské, tzv. frontendu. Představíme Vám je v tomto článku.

Heureka logo

Často se mne na školení ptají kolegové z e-shopů, jak navýšit počet odeslaných hodnocení do služby Heureka Ověřeno zákazníky. Dnes pro vás takový tip mám. Jde o kontrolu SPF záznamů.

NejlepšíCeny.cz, SrovnáníCen.cz a SeznamZboží.cz, loga

Od 8. září 2016 dojde k navýšení cen prokliků z vyhledávačů zboží NejlepsiCeny.cz, SrovnaniCen.cz a SeznamZbozi.cz na stránky e-shopů. Doposud přitom stál proklik 1 Kč. Nově budou ceny rozlišeny dle prodejní ceny zboží dle následující tabulky:

Řeknu vám to na rovinu - proškolit všechny, kdo by chtěli získat nové znalosti vyhledávačů zboží, Mergada či produktových kampaní, není v mých silách. Tedy hlavně v silách Michala, který ta školení vede, abych byl přesný. Navíc ze své certifikace agentur vím, že na jeden problém může být názorů víc a že je to správně. Rozhodl jsem se tedy přestat školit veřejnost a namísto toho ocenit kvalitní školitele certifikátem a doporučit vám je. Rád bych Vám dnes představil první dva certifikované kurzy.

V předchozím článku jsme uvedli 5 nejčastějších způsobů, jak naši zákazníci používají Mergado k úpravám datového souboru určeného pro zbožové vyhledávače. Dnes navážeme dalšími příklady, které se také hodně používají.

V novém seriálu tří článků Vám představíme, jakým způsobem Mergado využívají naši zákazníci nejčastěji. Třeba díky tomu odhalíte nové možnosti a funkce Mergada, o kterých jste zatím netušili. Načerpejte inspiraci pro svůj eshop a získejte z vyhledávačů zboží víc!

Aktualizovaný seznam podporovaných formátů

Opět jsme přidali do Mergada několik dalších formátů, které umíme načíst a/nebo exportovat. Rádi bychom tedy na jednom místě uvedli kompletní seznam Mergadem podporovaných formátů.

V tomto článku si jen krátce představíme nový marketingový modul pro eshopy využívající platformu PrestaShop. Tento modul již nějakou dobu připravujeme a blíží se fáze, kdy jej budeme moci zveřejnit.

Zboží.cz vs. Sklik, CATEGORYTEXT

Už o tom mluvil David Velechovský z Skliku na Nekonferenci. Ale kdo by věnoval pozornost nějakému rozporu ve zpracování kategorií CATEGORYTEXT mezi Zboží.cz a Produktovými Inzeráty Skliku, když kolem bylo tolik jiných novinek? Jenže včerejší redesign Zboží.cz dal celé věci nový impulz. Začal to být problém.

Stránky