Kariéra

Chceš být součástí našeho týmu? Přijď se k nám podívat, dát si kávu a nezávazně si popovídat o spolupráci. Nebo se potkejme online. Představíme ti, kdo jsme, kam míříme a kde by se naše cesty mohly protnout. 

Výhody práce v Mergadu

Inkluzivita

Jako celek se zapojujeme do CSR aktivit a dbáme na inovativní firemní kulturu. Vzájemné pochopení ve firmě je proto na prvním místě. 

Flexibilita

Je nám jedno, jestli jsi noční sova nebo ranní ptáče. V Mergadu máme flexibilní pracovní dobu a kombinujeme home-office s kanceláří.

Family friendly

Záleží nám na skloubení profesního a osobního života. U nás nebudeš mít problém jít na rodičák či s dětmi pro vysvědčení. 

Dog friendly

Máš čtyřnohého kámoše, který tě následuje na každém kroku? Žádný problém. Rádi ho seznámíme se zbytkem našeho psího týmu. 

Vzdělávání

Hlavně neusnout na vavřínech. Podporujeme interní vzdělávání i účast na odborných školeních. A dáme ti na to i budget. Třeba na kurzy angličtiny. 

Chill zóna

Odpočatá hlava = kvalitní výkon. V kancelářích máme prostor na relax i hry. Nudit se nebudeš ani po práci. Poznáš to hned na prvním teambuildingu či jiné akci. 

Proč pracovat v Mergadu?

Vize Mergada

Naší vizí je být první volbou při správě produktových dat pro on-line marketingové agentury a specialisty ve střední Evropě. Jdeš do toho s námi? 

Jak to u nás vypadá

Naše kanceláře najdete v samotném centru Brna. Přivítá vás parta skvělých kolegů, mazlivých psů a dobrá káva. Odreagovat se například můžete u stolního fotbálku. 

Nezaujala tě žádná pozice?

Kontaktuj nás i tak. Zkusíme spolu vymyslet něco dalšího.

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 50 MB.
Povolené typy: jpg, jpeg, png, txt, odf, pdf, doc, docx.
Popište proč u nás chcete pracovat a co z vás činí vhodného kandidáta.