Kvalitní marketing stojí na kvalitních datech

Nečekejte na programátora, až bude mít čas. Vydělávejte více na svých produktových datech už dnes. S Mergadem si vše upravíte sami. S minimální časovou a finanční investicí. 

Navýšení prodejů

Snadno otevřete nový prodejní kanál. 

Vyšší ROI

Inzerce bude kvalitnější. Nebudete platit za nerelavantní prokliky. 

Automatizace inzerce

Automatizace inzerce – Pomocí inteligentních pravidel zautomatizujte práci s daty.

Konec zbytečných chyb

Mergado vás na chyby upozorní samo. 

Přizpůsobení feedu

Mergado váš feed samo přizpůsobí požadavkům inzertních kanálů. Stačí ho pouze nahrát do aplikace. Mergado má 1 000+ přednastavených napojení, ale i tzv. custom formát, se kterým vytvoříte svůj vlastní feed. 

Párování produktů a kategorií

Dost bylo ručního párování produktu po produktu. Mergado napáruje jednotlivé zboží do správných kategorií za vás. Díky AI ví, které produkty patří do jakých kategorií a vždy vám je navrhne. 

Segmentace produktů

Neprodávejte sáně v létě. S Mergadem si můžete vybrat, které produkty půjdou do inzerce a které ne. Zvýšíte tím relevantnost prokliků a ušetříte. Můžete například inzerovat pouze ty, které jsou výdělečné, nebo ty, na kterých máte největší marže. 

Upravování feedů

Kvalitní data jsou velká výhoda v boji s konkurencí. Čím více dat reklamním portálům pošlete, tím lépe se vaše produkty ukážou potenciálním zákazníkům. S Mergadem jednoduše upravíte formáty jako XML, CSV, TXT nebo JSON. Do feedu hromadně dostanete např. dopravce, štítky pro Google či speciální dárky k produktu. 

Automatizace inzerce

S Mergado chytrými pravidly si nastavíte inzerci tak, abyste ji nemuseli neustále kontrolovat a upravovat. Jednoduše si nastavíte podmínky toho, jak se má vaše inzerce chovat. Například za jakých okolností bude ukazovat vybrané produkty. 

Napojení na 650+ platforem

Napojte se na nové kanály a ukažte své produkty potenciálním zákazníkům. Díky převodníkům formátů je expanze na jakýkoli zbožový srovnávač či marketplace otázka jen pár kliků.

30 dní zkušební období zdarma

Zaregistrujte se do Mergada a vydělejte více na svých produktových datech. 

Případové studie pro využití Mergada

Jsme oborový standard

7000 +

uživatelů

21 +

zemí

650 +

napojení

capterra mergado badge