Odborná školení


Vyberte si z nabídky školení a workshopů. Naučte se efektivně pracovat s Mergadem a navyšovat své prodeje přes Zboží.cz, Heureka.cz a další vyhledávače zboží. Rozšiřte své znalosti Heureky, Zboží.cz či produktových reklam Skliku, Google AdWords či Facebooku!

Školení pro veřejnost

Pro pracovníky e-shopů a další odbornou i neodbornou veřejnost jsou určena školení našich partnerů. Kvalitu těchto školení jsme zkontrolovali a udělenou certifikací potvrzujeme, že lektoři jsou skutečnými odborníky a věříme, že školení těchto partnerů se vám bohatě vyplatí. Pro podrobnosti pokračujte na profily jednotlivých školení.

Logo H1.cz
H1.cz Besteto Besteto na Naučmese RobertNemec.com

Aktuální termíny školení

Termín Pořadatel Název školení Místo Podrobnosti
3.10. RobertNemec.com Srovnávače zboží prakticky: školení a workshop Brno
10.10. RobertNemec.com Srovnávače zboží prakticky: školení a workshop Praha

Školení pro marketingové odborníky

Školení týmu pana Mergada je určeno výhradně pro pracovníky marketingových agentur, případně marketéry na volné noze. Pokládá důraz na organizaci práce agentur, efektivitu agenturních činností a, v neposlední řadě, jde do odborné hloubky tam, kde to běžnému posluchači přestává dávat smysl.

Termín Název školení Místo školení
bude upřesněno Školení optimalizace pro vyhledávače zboží a práce s Mergadem Brno

Firemní školení na míru

Firemní školení na míru je exkluzivním produktem za exkluzivní cenu. Výhodné je při školení početnějšího týmu, kdy konání v sídle vaší firmy ušetří nemalé finance. Pro běžné použití však doporučujeme spíše řádná školení viz výše. Stáhněte si podrobnosti o firemních školeních na míru.