Zautomatizujte bidding pomocí aplikace Bidding Fox

Pracujete s biddingem a už vás nebaví manuální práce s daty? Potřebujete poradit s nastavením na srovnávačích zboží? Posuňte vaši inzerci výš s aplikací Bidding Fox pro automatický bidding. Na bezplatném webináři se seznámíte s tím, jak funguje celý proces aukce.

Bidding Fox používají marketéři a e‑shopaři na biddování produktů na Heurece Zboží.cz. Vysvětlíme vám, jaké strategie využijete pro vaši inzerci a z jakých zdrojů brát data pro nejlepší nastavení. Společně si projdeme celou aplikaci od spuštění testovací strategie a nahrání prvních dat.

Komu je webinář určený

Webinář je vhodný pro marketingové specialisty, majitele e‑shopů nebo jejich zaměstnance, kteří se chtějí naučit, jak pracovat s aplikací Bidding Fox. Výhodou je, pokud už máte aplikaci spuštěnou, na Heurece máte povolené stahování konverzí a vytvořené propojení Mergada s Heurekou za pomoci aplikace Keychain.

Co se dozvíte na webináři

  • jak nastavit první strategii a detail strategie
  • jaké statistiky můžete vidět v Bidding Foxu
  • analýzu stavu inzerce na základě aktuálních dat z Heureky
  • jak získat přehled o konkurence a její monitoring
  • diagnostika podrobně – co jsou Doporučení, Varování a Problémy
  • tipy na zlepšení vaší inzerce

Cena webináře

Webinář je zdarma. Navazuje na školení Seznamte se se základy biddingu a využijte ho ve svůj prospěch.

Jeho délka trvání je 2 hodiny.

Školitel

Jiří Guňka — Managing director pro Bidding Fox a Feed Image Editor

Jirka má 10 letou praxi ze světa e‑commerce. Nejdříve působil jako konzultant v marketingové agentuře BESTETO. Je odborníkem na bidding, který školí v rámci Mergado Academy. Kromě školení pracuje na rozvoji produktů firmy Bidding Fox a Feed Image Editor.

Datum
27.06.2023
Název školení
Zautomatizujte bidding pomocí aplikace Bidding Fox