Seznam certifikačních školení

Jak dostat co nejvíc z Mergado Editoru

M1 — Základy Mergada

Zisková inzerce stojí na kvalitním feedu. Dosáhněte jej s nástrojem Mergado. Denně usnadňuje a zrychluje úpravu datových feedů tisícům uživatelů z 21 zemí světa. K jeho ovládání nepotřebujete žádné programátorské dovednosti. S prvními kroky vám pomůžeme na našem bezplatném školení. Používáte náš nástroj teprve chvíli? Nebo potřebujete poradit s nastavením? Vzdělávejte se v jeho fungování a přihlaste se na náš webinář.

Jak ziskově používat Mergado Editor

M2 — Mergado pro pokročilé

Už jste zběhlí při práci s Mergadem a správě inzerce? Ocenili byste pokročilé tipy, jak na kvalitnější nastavení našeho nástroje? Workshop pro pokročilé vás provede dalšími možnostmi Mergada a jejich využitím pro profesionální inzerci.

školení regulární výrazy začátečníci

R1 — Regulární výrazy pro začátečníky

S Mergadem zvládnete standardní úkony při správě inzerce na pár kliknutí. Jak ale rychle a bez námahy vyřešit specifické požadavky? Například získání konkrétní informace, odstranění duplicitních slov, vyhledání a nahrazení specifického textu, který je u každého produktu ve feedu trochu jiný? Naučte se používat regulární výrazy. Jejich znalost vás naučí ještě výkonněji pracovat na úpravách produktových datMergadu a při PPC inzerci obecně.

školení regulární výrazy pokročilí

R2 — Regulární výrazy pro pokročilé

Prostřednictvím regulárních výrazů při úpravách datových feedů snadno vyřešíte mnoho specifických požadavků. Jejich pomocí například získáte konkrétní informace jako načtení části textu do vlastní proměnné, načtení dat z Google Analytics jen pro konkrétní zdroje návštěv nebo vyfiltrování produktů se špatným EAN kódem. Mimo to také odstraníte duplicitní slova, vyhledáte a nahradíte specifický text a mnoho dalších úkonů.

Požadavky pro získání certifikace

Kompletní požadavky pro získání certifikace Mergado Partner