Náš příběh

Jsme Mergado. Naším posláním je pomáhat e‑shopařům a marketérům navýšit zisk na všech typech reklamních kanálů od srovnávačů zboží, přes marketplaces a sociální sítě až po affiliate sítě.

Mergado v číslech

14 let tradice

17 000+ uživatelů

120+ agentur a specialistů

2 miliardy produktů denně

1 000+ integrací v 50+ státech

Mise Mergada

Chceme, abyste vydělali na reklamních portálech pomocí moderního feed managementu co nejvíce.

O to usilujeme už od roku 2010, kdy jsme začali vyvíjet Mergado Editor. Díky němu zbudujete úspěšnou inzerci za využití chytrých nástrojů a automatizovaných funkcí.

Úspěšný byznys se neobejde bez znalostí. Pravidelně proto pořádáme bezplatná školení či pořádáme každoroční konference jako je Mergado Fest

Naše hodnoty

Chceme, aby z naší práce měli zákazníci pravidelný užitek. Co nám pomáhá toho dosáhnout? Přesné chápání potřeb uživatelů, důraz na kvalitní tým, čestné jednání za každé situace a každodenní sebezdokonalování. 

Spolupracujeme na vytváření kultury, která posiluje pokornou, kreativní a nezávislou práci. Našim zákazníkům denně dokazujeme, že praxe, kreativita a spolupráce jsou mocnými nástroji, kterými jim pomůžeme uskutečnit jejich sny.

Náš tým

Mergado sídlí v Brně. Tvoří ho různorodý tým talentovaných a šikovných lidí, kteří posouvají hranice toho, jak mohou e‑commerce zaměstnanci dosáhnout plného potenciálu své práce. Baví nás přicházet s řešeními velkých i malých problémů v oboru.

V našem kolektivu najdete neúnavné IT odborníky, kteří krotí big data a milují Python a Nette, ale i všestranné konzultanty, pro které není žádný váš problém neřešitelný. Tvoří jej ale i nadaní kreativci, díky kterým se pravidelně dozvídáte o všem, co se v Mergadu zrovna děje.

Historie

Historie softwaru Mergado sahá do roku 2010. V této době vznikla myšlenka samotného Mergado Editoru –⁠ tedy nástroje pro optimalizaci produktových dat uvnitř XML feedů. Nejprve ho jeho zakladatel Michal Janík užíval pouze pro své interní potřeby. Když si ale začal uvědomovat, že takový software by ocenilo i velké množství kolegů z marketingové branže, rozhodl se nástroj nabídnout veřejně. 

Své první zákazníky tak Mergado získalo v únoru 2012. Od té doby se jejich počet rozrostl na téměř 20 tisíc

Jsme oborový standard

7000 +

uživatelů

21 +

zemí

650 +

napojení

capterra mergado badge