Co nabízí Mergado partnerům

Znamená pro vaši agenturu správa e-shopů nakládání s velkým množstvím dat? Je tým vašich marketérů výkonný, a přitom svoji práci zvládá na hranicích svých možností?

Využijte služeb Mergada. Tento jednoduchý nástroj pro správu inzerce na zbožových srovnávačích ušetří čas marketéra i rozpočet marketingové agentury. Pojďme si ukázat, proč jeho služeb využít.

Mergado několikanásobnou výhodou

Hromadné úpravy položek feedu pomocí Mergada vám usnadní práci při správě inzerce zboží. Jeho používáním také obohatíte nabídku vašich služeb. A získáním Mergadova certifikátu zároveň získáte konkurenční výhodu a posílíte důvěryhodnost práce vaší společnosti.

Mergado v současnosti má slovenskou, anglickou, německou, polskou, maďarskou, chorvatskou, slovinskou a srbskou jazykovou verzi.

Podnikají vaši klienti v zahraničí? Mergado podporuje velké množství zahraničních formátů.

Mergado Store nabízí řadu aplikací, které správu inzerce udělají ještě snadnější.

Získejte Mergadovu certifikaci:
https://www.mergado.cz/ziskejte-certifikaci

Zařaďte se mezi certifikované agentury:
https://www.mergado.cz/mergadovy-certifikovane-agentury

Co všechno v Mergadu nastavíte

Mergado projde feed klienta a najde chyby, které se v něm vyskytují. Poskytuje také množství doporučení, které v inzerci umožní vytvořit přehledné prostředí. Inzerované zboží se tak dostane na lepší pozice ve výpisech zbožových srovnávačů, což vede ke zvýšení prodejů.

Chyby se odhalují pomocí auditu, který je zdarma. Tato služba je velkým pomocníkem agentur.

Přečtěte si, jak s Mergadem opravit nejčastější chyby ve feedu:

  1. díl: https://www.mergado.cz/jak-opravit-caste-chyby-v-xml-feedu-i-dil
  2. díl: https://www.mergado.cz/jak-opravit-caste-chyby-v-xml-feedu-ii-dil

Naučte se, jak efektivně pracovat s Mergadem:
https://www.mergado.cz/kategorie/pracujeme-s-mergadem

Školení

Pro pochopení možností práce v Mergadu pořádáme školení pro celé agentury i přímo pro jednotlivé pracovníky. V případě, že spravujete v Mergadu alespoň 1 e-shop, je účast na školení zdarma.

Přihlaste se na Mergadovo školení: https://www.mergado.cz/skoleni

Ceny našich služeb

Pro všechny zákazníky Mergada (včetně agentur) platí jednotný ceník služeb.

Agentury obvykle využívají jeden ze dvou druhů spolupráce: 

  1. Fakturace je prováděna za klientské e-shopy spravované v Mergadu souhrnně přímo na agenturu, která svým klientům platby za Mergado zahrnuje do poskytovaných služeb.
  2. Fakturace je vedena přímo na jednotlivé klienty, kteří za služby Mergada platí přímo Mergadu, a agentura jim účtuje poskytovaný servis za odvedenou práci.

Technická podpora a nápověda

Našim zákazníkům poskytujeme bezplatnou technickou podporu. Práci s Mergadem také popisuje nápověda a Youtube kanál s videonávody a záznamy webinářů. Množství užitečných informací také obsahuje náš blog, který se věnuje inzerci na zbožových srovnávačích ze všech úhlů. Velmi důležitým rádcem je i naše fórum, do něhož pravidelně přispívá skupina marketingových specialistů.

Kontaktujte naši podporu: https://www.mergado.cz/kontakt

Využijte nápovědu: https://info.mergado.cz

Pusťte si video: https://www.youtube.com/channel/UCFiiKvecmcJCBUuWIorTtEQ

Prozkoumejte blog: https://www.mergado.cz/blog

Navštivte fórum: https://forum.mergado.cz

Akce

Kromě školení pořádáme několik zajímavých akcí. Power User Workshop, jenž se věnuje pokročilé optimalizaci pro vyhledávače zboží. A celodenní MergadoFest, jehož přednášky a workshopy se zabývají aktuálním děním v různých oblastech nejen českého online marketingu.