Reference

Nástroj Mergado nám vo WARAGOD pomáha pri oprave XML feedov pre cenové porovnávače a Glami. Vieme tam ľahko a rýchlo opravovať kategórie, názvy a ďalšie dôležité parametre. Takisto si tam naši špecialisti z externej agentúry rýchlo všimnú problémy, napr. preklady, chyby v URL a iné a vedia produkty okamžite skryť/opraviť ešte skôr, kým sa my dostaneme k pomysleniu na opravu. Je to nástroj, ktorý šetrí čas a je veľmi intuitívny. Chvíľu trvá, kým si na neho zvyknete a naučíte sa v ňom robiť, ale support vám je vždy nápomocný. Poplatok je cenovo výhodný a oplatí sa za to všetko, čo nám Mergado poskytuje. Rozhodne je to lacnejšie ako programátorské fee :) Odporúčame každému eshopu. 

Mgr. Silvia Sýkorová
Facebook PPC specialist - Waragod.cz

Mergado je pro mě velmi užitečný nástroj pro práci s feedem klientů. Ve svém portfoliu mám mnoho e-shopů a skoro u každého z nich je na feedu co zlepšovat. Mergado mi toto umožňuje v uživatelsky přijatelném prostředí a během chvíle tak mám feed, se kterým dokážu pak již bez problémů pracovat a klientovi navýšit prodeje. Často využívám různé opravy feedu a doplňky jako je např Feed Image Editor. Další výbornou a často využívanou funkčností je automatické doplnění kategorií podle požadavků jednotlivých systémů. To opravdu hodně usnadní práci a pomáhá.

Instinct Agency
Honza Křelina
Senior PPC Specialist - Instinct Agency

Mergado je nástroj, na který já jako PPC-čkář nedám dopustit. Vzhledem k tomu v jakém stavu mají lidé eshopy a jak dlouho trvají jakékoliv opravy, mi Mergado umožňuje ohnout jakýkoliv feed během pár minut. Za ty roky používání u více jak 90% svých klientů se mi nestalo, že by nějaký problém nešel vyřešit. Podpora Mergada je naprosto úžasná. Odpovídají rychle, věcně a se vším pomohou. Co oceňuji jsou další aplikace, díky kterým si lze poradit i s takovými portály jako Favi, Biano, Glami, které jsou jinak jen těžko optimalizovatelné - viz. případovka na Favi. Děkuji všem za tuto úžasnou pomůcku za zanedbatelný peníz.

nelzu.cz
Miroslav Beran
PPC specialista

Díky Mergadu a jeho nástrojům můžeme u nás v ​ bV24​ využívat srovnávače zboží pro naše klienty opravdu naplno. XML feedy může upravovat přímo náš specialista, a to rychle a efektivně dle aktuálních požadavků klienta a dle specifikací konkrétního exportu. Klient tak ušetří peníze a my čas, který můžeme věnovat řízení a optimalizaci kampaní a zvyšovat tak jejich výkon. Při správném nastavení a pravidelné optimalizaci se nám s pomocí nástrojů od Mergada daří zvyšovat našim klientům tržby až o stovky procent. Mergado je zkrátka skvělý pomocník. :)
Na závěr bychom ještě rádi pochválili zákaznický servis. Je vidět, že lidem v Mergadu opravdu záleží na tom, aby měl klient z jejich nástrojů maximální profit.

bv24 logo
Ing. Michaela Gilarová
Specialistka on-line marketingu - bV24

Mergado vnímáme nejen jako užitečný nástroj, ale jako tým odborníků na poli e-commerce. Z našich dat vidíme, že e-shopy, které Mergado využívají, dosahují v průměru vyšší napárovanosti, a tím i vyšších objednávek z Heureky. Jsme rádi, že je Mergado součástí našeho partnerského programu, a že dochází k produktové i marketingové spolupráci. V neposlední řadě ceníme osvětu a edukaci, kterou tato brněnská parta šíří.

heureka logo
Jan Kotek
Business Development Manager - Heureka.cz / sk

Mergado nám ve Fragile velmi ulehčuje práci s feedy, která se stává stále důležitější nejen pro e-shopy. Umožňuje nám velmi jednoduše testovat různé varianty, opravovat chyby a doplňovat proměnné do ne vždy dokonalých feedů, které máme k dispozici. Navíc jde vše upravovat přehledně a hromadně dle definovaných pravidel v uživatelsky příjemném prostředí. Šetří nám tak čas a klientům nemalé peníze. Bezvadná je i podpora nástroje a možnosti rozšíření pomocí doplňujících aplikací.

logo fragile
David Karas
Performance & Branding Specialist - Fragile

Mergado dnes už určitě patří mezi samozřejmost, pokud to s e-commerce někdo myslí vážně. Šetří čas našich kolegů v UNIFER u při správě srovnávačů, jejich feedů, segmentací a spoustou dalšího. Díky tomu můžeme svou pozornost zaměřit na další aktivity a užitek pro klienta. Mergado toho navíc umí čím dál tím víc. Za UNIFER oceňuji, že tým Mergado přesně ví, co agentury a marketéři potřebují a dokáže své nástroje rychle rozvíjet. Skvělá zákaznická podpora, včetně odborně špičkových a přesto přátelských školení, je pak třešničkou na dortu a důvodem, proč celému týmu Mergado držím palce! Jen tak dál, pánové a dámy!

logo unifer
Kamil Pavlíček
CEO - UNIFER

Velice si vážíme spolupráce Mergada a Zboží.cz. Vzájemná komunikace je pro nás důležitou součástí spolupráce, vždy se můžeme spolehnout na rychlé zapracování změn, které v XML feedu provádíme. Zároveň oceňujeme jejich inciativu ve vzdělávání lidí z oboru a sdílení zkušeností, s potěšením se těchto akcí účastníme. Jsme rádi, že Mergado patří k našim důležitým partnerům a těšíme se na další spolupráci.

logo zboží.cz
Zboží.cz

Mergado je při správě kampaní našich klientů velkým pomocníkem. Nemusíme čekat na úpravy programátorů, a to šetří čas nám i klientům.
Úspory jsou však hlavně finanční. Klient je vždy nadšený, když ví, že nemusí platit za tvorbu 4 feedů. Nám totiž stačí jen 1 a o zbytek se postaráme.

Aktivně používáme i další aplikace, jako třeba Bidding Fox, který nám pomáhá s automatickým biddingem. Oblíbili jsme si také Pairing Bear, ten zase usnadňuje párování položek na Heurece.

Markéta Gramesová, PPC Team Leader v Advisio

Popravdě řečeno, doba "předmergadová" byla pro nás u eshoperů poměrně noční můrou. I klienti ze Shoptetu měli problémy ve feedu, a to nemluvě o eshopech na míru. Hodiny a hodiny času oprava, vyjednávání s programátory... Ale to je pryč a díky Mergadu jsme radikálně expandovali. Jeho zásluhou a dalším chytrým českým firmám dokážeme každého eshopera vyhrabat z propadliště dějin internetu na výsluní. Velice oceňuji nikdy nekončící vývoj samotné aplikace, ale i zavádění specializovaných chytrých nástaveb Mergada, jako Bidding Fox či Feed Image Editor. Díky za vše a za možnost nám i naším klientům růst.

Ondřej Vodehnal, CTO ve FILIPES MEDIA

Mergado je šikovný nástroj, vďaka ktorému môžete produkty segmentovať pre jednotlivé marketingové kanály, optimalizovať produktové informácie, či pridávať nové elementy do feedu, napríklad pre účely biddingu. Je jednoduchý na používanie a nevyžaduje pokročilé technické zručnosti, zároveň sa vždy rýchlo prispôsobuje naším nárokom a špecifikáciam a takisto požiadavkám svojich klientov.

biano logo
Martin Mikolas, Business development Biano.sk

Bez Mergada si už práci nedovedeme představit. Nástroj nám pomáhá usnadnit a zrychlit práci nejen se zbožovými srovnávači. Můžeme si upravovat feed, aniž by bylo potřeba zasahovat do originálního a ušetřit tak peníze i čas při jinak nutném zapojení programátora nebo čekat na úpravy ze strany klienta. Práce s nástrojem je snadná a intuitivní. Oceňujeme i skvělou komunikaci s celým týmem Mergada a neustále nové aktualizace a vylepšování. Za málo peněz, opravdu hodně muziky 🙂.

logo ebrána
Eliška Bielková, specialistka online marketingu

Nástroj Mergado je pre nás v Invelity jeden z najobľúbenejších nástrojov, ktoré ako PPC-čkári používame. Patrí medzi dennodenné používané nástroje. Veľkú časť problémov dokážeme vyriešiť promptne. Obzvlášť nám veľmi pomáha pri správe Heureka kde dokážeme veľmi rýchlo a flexibilne zaraďovať produkty či pridávať custom elementy do feedov. Okrem Heureky nám samozrejme pomáha aj v ostatných médiach. Veľkú pochvalu si zaslúži aj interný Mergado tím, ktorí je maximálne nápomocný :)         

Invelity logo
Libor Toporcer, Team leader & Strategy director, agentúra Invelity

S Mergadem nyní pracuji již druhým rokem. Z toho rok a půl jako certifikovaný specialista. Musím říct, že díky Mergadu je můj život jednodušší. U nás v Effectixu se starám nejen o zbožové srovnávače, ale i o správu PPC. Při správě zbožových srovnávačů pracuji u svých klientů výhradně s Mergadem. Ušetřilo mi mnoho vytrhaných vlasů a mnoho hodin komunikace s programátory klientů. Velkou část úprav si ve feedu obstarám sám, připravím si feedy pro jednotlivé srovnávače, ale i pro Google nákupy nebo kolegům pro Facebook. Moje práce se „zbožáky“ je tak jednodušší, ale mají mě rádi i kolegové, kterým upravuji feedy. Aplikace pro Mergado mi také šetří spoustu času a díky Bidding Foxu a Pairing Bearu mám více času na ostatní tasky. Třešničkou na dortu je skvělý support od Mergada. Ať už v podobě pohotových a vstřícných reakcí helpdesku, nebo široká škála školení, ze kterých si vždy odvážím nové informace a inspiraci.
Abych to shrnul, Mergado doporučuji všem, kteří pracují u klientů s feedy

Lukáš Bastl, PPC specialista, Effectix

Bez Mergada by někteří mí klienti byli slušně řečeno "namydlení". Mergado pomáhá přesně tam, kde končí možnosti e-shopu. A nebo možnosti klienta jako takového. Za ty roky se neskutečně posunulo dopředu, co se týče funkčnosti, technické podpory i vychytávek při práci s XML feedem.
www.petramikulaskova.cz

Petra Mikulášková logo
Petra Sedláková Mikulášková, specialistka na srovnávače zboží, audity e-shopů a Google Analytics

Mergado je jeden z nástrojov, ktorý by nemal chýbať žiadnemu e-shopu, pokiaľ svoje pôsobenie v online marketingu myslí naozaj vážne. Okrem úspory času nad spracovaním feedov či nastavením biddingu, vám nástroj prinesie aj úsporu peňazí vynaložených na programátorov a zavedie do vašich feedov a inzercie prehľad. Ako bonus získate kvalitný support a časom aj skvelých priateľov. Na Brno vôbec nie zlé :)

Unikum logo
Jana Dzuričková, Inbound Team Leader, agentura Unikum.cz

Mergado mi již čtvrtým rokem pomáhá optimalizovat feedy a řídit inzerci mých klientů, kterých je víc než 40. Za ty roky se samotné mergado velice posunulo. Chlapi z vývoje jsou velice otevření novým nápadům a nebrání se podnětům z naší strany, což je super, to se totiž obvykle moc nevidí. Samotná úprava, chcete-li optimalizace feedů je velice důležitá, ale za mě je to hlavně o tom, že díky mergadu mohu řídit inzerci omezováním feedů o neefektivní produtky, úpravami CPC atd., samozřejmně bez toho, aby to musel dělat někdo na shopu, nebo to musel řešit programátor. Celkově si už bez mergada práci s feedy nemumím představit.

Ondřej Hamouz logo
Ondřej Hamouz

Aplikace Mergado nám dlouhodobě usnadňuje a zrychluje práci s XML feedy. Skvělou výhodou je jednoduchá úprava feedů bez nutnosti zásahu programátorů, velmi rychle a efektivne dokážeme vyladit spárovanost produktů na zbožových srovnávačích nebo nastavit bidding. Díky Mergadu dokážeme také pružně zareagovat i na případné změny v požadavcích ze strany reklamních systémů a ihned XML feedy přizpůsobit těmto novým požadavkům. Mergado proto rozhodně doporučuji! :-)

peckadesign logo
Andrea Kramecová, Online Marketing Specialist

Mergado je jedním ze hlavních pilířů našeho marketingu. Díky němu máme pod kontrolou veškeré produktové feedy od PPC, Social Ads až Affiliate marketing a zbožové srovnávače na více jak 21 světových trzích kde Footshop působí bez nutnosti využívání kapacit IT.

Sebastian Marek, PPC specialista ve Footshop
Footshop

Pan Mergado okouzlil svým šarmem celý náš marketingový tým. Nadchl nás nejen šarmem, ale také jednoduchostí, praktičností a elegancí s jakou Mergado upravuje xml feedy. Nástroj Mergado nám umožňuje za „hubičku" jednoduchou, rychlou a efektivní správu feedu našich klientů, bez potřeb zásahu programátora. Nemá smysl se rozepisovat o skvělé analytice, aplikacích nebo o tom, jak jednoduše dokáže Mergado upravovat feed, je to prostě skvělý nástroj! Pan Mergado má vynikající podporu, vše vám rád trpělivě vysvětlí, kromě toho školení Michala Janíka rozhodně patří mezi nejlepší, jaká zažijete.

logo Aitom
Martin Dlouhý, online marketingový specialista, AITOM

Mergado umí skvělé věci a neskutečně zefektivňuje naši práci, a to nejen při práci s feedy, kdy se díky Mergadu můžeme vyhnout zdlouhavé komunikaci s programátory a potřebné úpravy můžeme testovat v podstatě okamžitě. Zároveň je skvělé, že lze poměrně jednoduše nejen analyzovat feedy (za pomoci auditu), ale také vyhodnocovat obrat a náklady díky výborně zpracované analytice přímo v Mergadu. K celkovému obrazu o Mergadu je dlužno dodat, že báječná - vstřícná a trpělivá, je i podpora a celý tým Mergada. Pro nás se Mergado stalo neocenitelným nástrojem, který se skutečně vyplatí.

Pavla Holomková - Mergado certifikovaný specialista
Pavla Holomková, specialistka SEO a PPC

Nemá smysl se rozepisovat o funkcích a pozitivech Mergada, ale jedna historka ze života však možná splní svůj účel mnohem lépe. Na schůzce s právě získaným klientem jsme mu demonstrovali, jaké optimalizace bychom s pomocí Mergada doporučovali provést. Začal jsem opravdu zlehka: vylepšení popisků CTÁčkami, price messages, větší bid na rentabiliní zboží apod. Klient celou dobu zaujatě poslouchal, načež nečekaně a bezelstně pronesl: „A je to vůbec legální?!“ Docela by mne zajímalo, jaké byly do té doby náklady klienta na lidi, kteří se mu o e-shop starali.

logo sun marketing
agentura Sun Marketing

Mergado nám pomáhá zefektivnit práci se zbožovými vyhledávači. Najdeme s Mergadem slabá místa v XML datech a zvýšíme výkonnost kampaní. Zároveň si velmi ceníme zákaznické podpory, nikdy nás nenechala na holičkách.

Next Vision
Petr Myšák, agentura NextVision.cz

Mergado využívám již skoro 6 let a spravuji v něm exporty pro desítky eshopů. Za největší výhodu mergada bych označil možnost okamžité úpravy v podstatě čehokoli v xml feedu klienta, bez nutnosti komunikace s programátorem. Za poslední roky se z mergada stal nepostradatelný pomocník jak při řízení inzerce, tak například při importech produktů do eshopů. Často jsem schopen ušetřit klientovi hodiny práce programátora, nebo i desítky (v některých případech stovky) hodin práce administrátora. Dalšími dvěma plusy jsou neustálý vývoj a posunování aplikace dopředu a skvělí kluci na podpoře, kteří často pomůžou i s něčím co třeba s Mergadem přímo nesouvisí.

Michal trousil
Michal Trousil, freelancer

Mergado! Děkujeme za tvou pomoc při odstraňování chyb a nedostatků feedů, za možnost hromadných úprav, které nám šetří čas i klientské rozpočty, i za skvělé zázemí, které je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Bez Tebe by nebylo možné "na 3 kliky" provést úpravu libovolného elementu u tisíců položek najednou, ani pružně reagovat na rychle se měnící nároky zbožových porovnávačů. Děkujeme!

Štěpánka Houžvicová, marketingová specialistka

Náš e-shop generuje data hned pro několik vyhledáváču a mít je všechny na jednom místě a pracovat s nimi na jednom místě je ne malá úspora času. Navíc prostředí Mergada je srozumitelné a uživatelsky jednoduché.

Reference Kuby Tichého
Jakub Tichý, eshop manager Horsefeathers.eu

Dobrý den, zpočátku jsem nevkládala do používání Mergada mnoho nadějí. Podařilo se nám ale díky němu nejprve upravit feedy pro Google Merchant, nyní i pro Zboží a Heureku. A další věci mám v plánu. Úprava feedů je v Mergadu mnohem jednodušší a nabízí více možností. Už si bez Mergada nedokážu další chod našeho eshopu představit :)

Jak je Soňa Fialková spokojena s Mergadem
Soňa Fialková, SpokojenyPes.cz

Mergado je skvělá aplikace, kde si můžete flexibilně nastavit jednotlivé položky v XML feedech. Feed může upravovat přímo konzultant, odpadá tím prodleva zpracování programátory a ve finále šetří peníze klientovi. Na Mergadu oceňuji také jeho technickou podporu a neustálý vývoj.

Co říká na Mergado Martin Šimko z digitální agentury RobertNěmec.com
Martin Šimko, konzultant RobertNemec.com

Díky přínosu aplikace Mergado může klient ze zbožových srovnávačů získat nové objednávky v daleko kratším čase a k tomu s nižšími náklady. Aplikaci Mergado určitě doporučuji. Ceny za aplikaci jsou skvělé, když uvážíme obrovskou úsporu času a možnost být efektivnější.

Marek Žáček, marketingový specialista Optimio.cz

S aplikací Mergado jsem velmi spokojena. Pomohla nám získat mnoho nových zákazníků ze Zboží.cz a Heureka.cz. Ceny za služby firmy Mergado jsou rozumné, také jejich osobní přístup ke klientům je velmi příjemný.

Logo antikvariátu
Marta Šulcová, majitelka Antikvariátu Nika

Aplikace Mergado nám velice pomáhá, při minimálních nákladech pomohla navýšit tržby.

Logo Netshop
Veronika Tomanová, majitelka e-shopu Netshop007.cz

Aplikace Mergado je pro náš internetový obchod velmi přínosná hlavně ze dvou důvodů. Zjistila některé nedostatky v systému a zároveň velmi pomohla k optimalizaci XML feedu pro vyhledávače zboží a tím velmi patrný nárůst obratu. Velkou výhodou jsou minimální náklady nutné k celé optimalizaci a tím navýšení tržeb.

Noto využívalo Mergado
Miroslav Vintrich, spolumajitel internetového obchodu NOTO.cz

Aplikace Mergado se mi zdá skvělým řešením pro všechny, kdo potřebují navýšit tržby při minimálních nákladech. Využíváme ji jak na Zboží.cz, tak na Heureka.cz a jsme velmi spokojeni! Určitě stojí za zkoušku!

Logo prodejny chovatelských potřeb
Eva Maňasová, majitelka e-shopu DOG'S CORNER