Reference

Logo antikvariátu

S aplikací Mergado jsem velmi spokojena. Pomohla nám získat mnoho nových zákazníků ze Zboží.cz a Heureka.cz. Ceny za služby firmy Mergado jsou rozumné, také jejich osobní přístup ke klientům je velmi příjemný.

Marta Šulcová, majitelka Antikvariátu Nika
Logo Netshop

Aplikace Mergado nám velice pomáhá, při minimálních nákladech pomohla navýšit tržby.

Veronika Tomanová, majitelka e-shopu Netshop007.cz
Logo Fragile cz

Díky pane Mergado. Konečně naše práce není zcela závislá na pružnosti klientů. Nemusíme čekat na úpravy feedů a můžeme pružně reagovat na změny, které lze aplikovat velmi jednoduše a hromadně. Aplikace je velmi uživatelsky přívětivá a kromě toho je zde i skvělá podpora na mailu. Děkujeme celému teamu za skvělou práci a báječný nástroj.

agentura Fragile media
footshop logo

Vďaka Mergadu máme skvelý prehľad a kontrolu nad našou inzerciou v rámci PPC a zbožových srovnávačov vo všetkých 16tich krajinách, kde Footshop aktívne pôsobí. S pomocou univerzálneho Mergado feedu sa nám podarilo odbremeniť naše IT oddelenie od tvorby množstva XML feedov a využívať ich kapacitu na časovo náročnejšie úlohy spojené s chodom e-shopu. Mergado odprúčame všetkým e-shopom, ktoré chcú efektívne spravovať svoju inzerciu ako na domácom, tak na zahraničnom trhu.
 

Filip Druska, Performance Marketing Manager ve Footshop
Reference Kuby Tichého

Náš e-shop generuje data hned pro několik vyhledáváču a mít je všechny na jednom místě a pracovat s nimi na jednom místě je ne malá úspora času. Navíc prostředí Mergada je srozumitelné a uživatelsky jednoduché.

Jakub Tichý, eshop manager Horsefeathers.eu

Díky přínosu aplikace Mergado může klient ze zbožových srovnávačů získat nové objednávky v daleko kratším čase a k tomu s nižšími náklady. Aplikaci Mergado určitě doporučuji. Ceny za aplikaci jsou skvělé, když uvážíme obrovskou úsporu času a možnost být efektivnější.

Marek Žáček, marketingový specialista Optimio.cz
logo Aitom

Pan Mergado okouzlil svým šarmem celý náš marketingový tým. Nadchl nás nejen šarmem, ale také jednoduchostí, praktičností a elegancí s jakou Mergado upravuje xml feedy. Nástroj Mergado nám umožňuje za „hubičku" jednoduchou, rychlou a efektivní správu feedu našich klientů, bez potřeb zásahu programátora. Nemá smysl se rozepisovat o skvělé analytice, aplikacích nebo o tom, jak jednoduše dokáže Mergado upravovat feed, je to prostě skvělý nástroj! Pan Mergado má vynikající podporu, vše vám rád trpělivě vysvětlí, kromě toho školení Michala Janíka rozhodně patří mezi nejlepší, jaká zažijete.

Martin Dlouhý, online marketingový specialista, AITOM
Co říká na Mergado Martin Šimko z digitální agentury RobertNěmec.com

Mergado je skvělá aplikace, kde si můžete flexibilně nastavit jednotlivé položky v XML feedech. Feed může upravovat přímo konzultant, odpadá tím prodleva zpracování programátory a ve finále šetří peníze klientovi. Na Mergadu oceňuji také jeho technickou podporu a neustálý vývoj.

Martin Šimko, konzultant RobertNemec.com
Michal trousil

Mergado využívám již dva roky a spravuji v něm exporty pro cca 20 eshopů. Za největší výhodu mergada bych označil možnost okamžité úpravy v podstatě čehokoli v xml feedu klienta, bez nutnosti komunikace s programátorem. Dalším důvodem používání mergada je soubor analytických a exekutivních nástrojů. Ty lze využít na odhalení základních nedostatků jak xml feedu, tak například samotných dat na eshopu. Pomáhají také efektivnějšímu řízení a optimalizaci samotné inzerce ve srovnávačích zboží. V neposlední řadě, je zde tým, který za mergadem stojí. Ten velmi ochotně konzultuje, jak technické, tak strategické otázky ohledně feedů a srovnávačů samotných.

Michal Trousil, freelancer
logo sun marketing

Nemá smysl se rozepisovat o funkcích a pozitivech Mergada, ale jedna historka ze života však možná splní svůj účel mnohem lépe. Na schůzce s právě získaným klientem jsme mu demonstrovali, jaké optimalizace bychom s pomocí Mergada doporučovali provést. Začal jsem opravdu zlehka: vylepšení popisků CTÁčkami, price messages, větší bid na rentabiliní zboží apod. Klient celou dobu zaujatě poslouchal, načež nečekaně a bezelstně pronesl: „A je to vůbec legální?!“ Docela by mne zajímalo, jaké byly do té doby náklady klienta na lidi, kteří se mu o e-shop starali.

agentura Sun Marketing
Logo prodejny chovatelských potřeb

Aplikace Mergado se mi zdá skvělým řešením pro všechny, kdo potřebují navýšit tržby při minimálních nákladech. Využíváme ji jak na Zboží.cz, tak na Heureka.cz a jsme velmi spokojeni! Určitě stojí za zkoušku!

Eva Maňasová, majitelka e-shopu DOG'S CORNER
Noto využívalo Mergado

Aplikace Mergado je pro náš internetový obchod velmi přínosná hlavně ze dvou důvodů. Zjistila některé nedostatky v systému a zároveň velmi pomohla k optimalizaci XML feedu pro vyhledávače zboží a tím velmi patrný nárůst obratu. Velkou výhodou jsou minimální náklady nutné k celé optimalizaci a tím navýšení tržeb.

Miroslav Vintrich, spolumajitel internetového obchodu NOTO.cz

Mergado umí skvělé věci a neskutečně zefektivňuje naši práci, a to nejen při práci s feedy, kdy se díky Mergadu můžeme vyhnout zdlouhavé komunikaci s programátory a potřebné úpravy můžeme testovat v podstatě okamžitě. Zároveň je skvělé, že lze poměrně jednoduše nejen analyzovat feedy (za pomoci auditu), ale také vyhodnocovat obrat a náklady díky výborně zpracované analytice přímo v Mergadu. K celkovému obrazu o Mergadu je dlužno dodat, že báječná - vstřícná a trpělivá, je i podpora a celý tým Mergada. Pro nás se Mergado stalo neocenitelným nástrojem, který se skutečně vyplatí.

Pavla Holomková, specialistka SEO a PPC
Next Vision

Mergado nám pomáhá zefektivnit práci se zbožovými vyhledávači. Najdeme s Mergadem slabá místa v XML datech a zvýšíme výkonnost kampaní. Zároveň si velmi ceníme zákaznické podpory, nikdy nás nenechala na holičkách.

Petr Myšák, agentura NextVision.cz
Reference Petry Mikuláškové

Dobrý den pane Mergado, práci zvládáš skvěle, zalepil jsi našemu e-shopu bolavou patu, protože Heureka neumožňuje inzerci dvou podobných shopů. Díky tobě jsme odfiltrovali produkty z jednoho shopu a jsou vystavené ryze na druhém. Samozřejmě i hromadná aplikace pravidel má svoje výhody. Na úrovni našich e-shopů to je práce kus po kuse, proto raději pracujeme s tebou.

Petra Mikulášková, JustFight.cz
Jak je Soňa Fialková spokojena s Mergadem

Dobrý den, zpočátku jsem nevkládala do používání Mergada mnoho nadějí. Podařilo se nám ale díky němu nejprve upravit feedy pro Google Merchant, nyní i pro Zboží a Heureku. A další věci mám v plánu. Úprava feedů je v Mergadu mnohem jednodušší a nabízí více možností. Už si bez Mergada nedokážu další chod našeho eshopu představit :)

Soňa Fialková, SpokojenyPes.cz

Pane Mergado! Děkujeme Ti za tvou pomoc při odstraňování chyb a nedostatků feedů, za možnost hromadných úprav, které nám šetří čas i klientské rozpočty, i za skvělé zázemí, které je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Bez Tebe by nebylo možné "na 3 kliky" provést úpravu libovolného elementu u tisíců položek najednou, ani pružně reagovat na rychle se měnící nároky zbožových porovnávačů. Děkujeme!

Štěpánka Houžvicová, marketingová specialistka