Reference

Instinct Agency

Mergado je pro mě velmi užitečný nástroj pro práci s feedem klientů. Ve svém portfoliu mám mnoho e-shopů a skoro u každého z nich je na feedu co zlepšovat. Mergado mi toto umožňuje v uživatelsky přijatelném prostředí a během chvíle tak mám feed, se kterým dokážu pak již bez problémů pracovat a klientovi navýšit prodeje. Často využívám různé opravy feedu a doplňky jako je např Feed Image Editor. Další výbornou a často využívanou funkčností je automatické doplnění kategorií podle požadavků jednotlivých systémů. To opravdu hodně usnadní práci a pomáhá.

Honza Křelina, Senior PPC Specialist v Instinct Agency
nelzu.cz

Mergado je nástroj, na který já jako PPC-čkář nedám dopustit. Vzhledem k tomu v jakém stavu mají lidé eshopy a jak dlouho trvají jakékoliv opravy, mi Mergado umožňuje ohnout jakýkoliv feed během pár minut. Za ty roky používání u více jak 90% svých klientů se mi nestalo, že by nějaký problém nešel vyřešit. Podpora Mergada je naprosto úžasná. Odpovídají rychle, věcně a se vším pomohou. Co oceňuji jsou další aplikace, díky kterým si lze poradit i s takovými portály jako Favi, Biano, Glami, které jsou jinak jen těžko optimalizovatelné - viz. případovka na Favi. Děkuji všem za tuto úžasnou pomůcku za zanedbatelný peníz.

Miroslav Beran, PPC specialista
bv24 logo

Díky Mergadu a jeho nástrojům můžeme u nás v ​ bV24​ využívat srovnávače zboží pro naše klienty opravdu naplno. XML feedy může upravovat přímo náš specialista, a to rychle a efektivně dle aktuálních požadavků klienta a dle specifikací konkrétního exportu. Klient tak ušetří peníze a my čas, který můžeme věnovat řízení a optimalizaci kampaní a zvyšovat tak jejich výkon. Při správném nastavení a pravidelné optimalizaci se nám s pomocí nástrojů od Mergada daří zvyšovat našim klientům tržby až o stovky procent. Mergado je zkrátka skvělý pomocník. :)
Na závěr bychom ještě rádi pochválili zákaznický servis. Je vidět, že lidem v Mergadu opravdu záleží na tom, aby měl klient z jejich nástrojů maximální profit.

Ing. Michaela Gilarová, specialistka on-line marketingu v agentuře bV24
heureka logo

Mergado vnímáme nejen jako užitečný nástroj, ale jako tým odborníků na poli e-commerce. Z našich dat vidíme, že e-shopy, které Mergado využívají, dosahují v průměru vyšší napárovanosti, a tím i vyšších objednávek z Heureky. Jsme rádi, že je Mergado součástí našeho partnerského programu, a že dochází k produktové i marketingové spolupráci. V neposlední řadě ceníme osvětu a edukaci, kterou tato brněnská parta šíří.

Jan Kotek - Business Development Manager - Heureka.cz / sk
logo fragile

Mergado nám ve Fragile velmi ulehčuje práci s feedy, která se stává stále důležitější nejen pro e-shopy. Umožňuje nám velmi jednoduše testovat různé varianty, opravovat chyby a doplňovat proměnné do ne vždy dokonalých feedů, které máme k dispozici. Navíc jde vše upravovat přehledně a hromadně dle definovaných pravidel v uživatelsky příjemném prostředí. Šetří nám tak čas a klientům nemalé peníze. Bezvadná je i podpora nástroje a možnosti rozšíření pomocí doplňujících aplikací.

David Karas - Performance & Branding Specialist ve Fragile
logo unifer

Mergado dnes už určitě patří mezi samozřejmost, pokud to s e-commerce někdo myslí vážně. Šetří čas našich kolegů v UNIFER u při správě srovnávačů, jejich feedů, segmentací a spoustou dalšího. Díky tomu můžeme svou pozornost zaměřit na další aktivity a užitek pro klienta. Mergado toho navíc umí čím dál tím víc. Za UNIFER oceňuji, že tým Mergado přesně ví, co agentury a marketéři potřebují a dokáže své nástroje rychle rozvíjet. Skvělá zákaznická podpora, včetně odborně špičkových a přesto přátelských školení, je pak třešničkou na dortu a důvodem, proč celému týmu Mergado držím palce! Jen tak dál, pánové a dámy!

Kamil Pavlíček, CEO, UNIFER
logo zboží.cz

Velice si vážíme spolupráce Mergada a Zboží.cz. Vzájemná komunikace je pro nás důležitou součástí spolupráce, vždy se můžeme spolehnout na rychlé zapracování změn, které v XML feedu provádíme. Zároveň oceňujeme jejich inciativu ve vzdělávání lidí z oboru a sdílení zkušeností, s potěšením se těchto akcí účastníme. Jsme rádi, že Mergado patří k našim důležitým partnerům a těšíme se na další spolupráci.

Zboží.cz

Mergado je při správě kampaní našich klientů velkým pomocníkem. Nemusíme čekat na úpravy programátorů, a to šetří čas nám i klientům.
Úspory jsou však hlavně finanční. Klient je vždy nadšený, když ví, že nemusí platit za tvorbu 4 feedů. Nám totiž stačí jen 1 a o zbytek se postaráme.

Aktivně používáme i další aplikace, jako třeba Bidding Fox, který nám pomáhá s automatickým biddingem. Oblíbili jsme si také Pairing Bear, ten zase usnadňuje párování položek na Heurece.

Markéta Gramesová, PPC Team Leader v Advisio

Popravdě řečeno, doba "předmergadová" byla pro nás u eshoperů poměrně noční můrou. I klienti ze Shoptetu měli problémy ve feedu, a to nemluvě o eshopech na míru. Hodiny a hodiny času oprava, vyjednávání s programátory... Ale to je pryč a díky Mergadu jsme radikálně expandovali. Jeho zásluhou a dalším chytrým českým firmám dokážeme každého eshopera vyhrabat z propadliště dějin internetu na výsluní. Velice oceňuji nikdy nekončící vývoj samotné aplikace, ale i zavádění specializovaných chytrých nástaveb Meragda, jako Bidding fox či Imagine editor. Díky za vše a za možnost nám i naším klientům růst.

Ondřej Vodehnal, CTO ve FILIPES MEDIA
biano logo

Mergado je šikovný nástroj, vďaka ktorému môžete produkty segmentovať pre jednotlivé marketingové kanály, optimalizovať produktové informácie, či pridávať nové elementy do feedu, napríklad pre účely biddingu. Je jednoduchý na používanie a nevyžaduje pokročilé technické zručnosti, zároveň sa vždy rýchlo prispôsobuje naším nárokom a špecifikáciam a takisto požiadavkám svojich klientov.

Martin Mikolas, Business development Biano.sk
logo ebrána

Bez Mergada si už práci nedovedeme představit. Nástroj nám pomáhá usnadnit a zrychlit práci nejen se zbožovými srovnávači. Můžeme si upravovat feed, aniž by bylo potřeba zasahovat do originálního a ušetřit tak peníze i čas při jinak nutném zapojení programátora nebo čekat na úpravy ze strany klienta. Práce s nástrojem je snadná a intuitivní. Oceňujeme i skvělou komunikaci s celým týmem Mergada a neustále nové aktualizace a vylepšování. Za málo peněz, opravdu hodně muziky 🙂.

Eliška Bielková, specialistka online marketingu
Invelity logo

Nástroj Mergado je pre nás v Invelity jeden z najobľúbenejších nástrojov, ktoré ako PPC-čkári používame. Patrí medzi dennodenné používané nástroje. Veľkú časť problémov dokážeme vyriešiť promptne. Obzvlášť nám veľmi pomáha pri správe Heureka kde dokážeme veľmi rýchlo a flexibilne zaraďovať produkty či pridávať custom elementy do feedov. Okrem Heureky nám samozrejme pomáha aj v ostatných médiach. Veľkú pochvalu si zaslúži aj interný Mergado tím, ktorí je maximálne nápomocný :)         

Libor Toporcer, Campaigns Strategist, agentúra Invelity

S Mergadem nyní pracuji již druhým rokem. Z toho rok a půl jako certifikovaný specialista. Musím říct, že díky Mergadu je můj život jednodušší. U nás v Effectixu se starám nejen o zbožové srovnávače, ale i o správu PPC. Při správě zbožových srovnávačů pracuji u svých klientů výhradně s Mergadem. Ušetřilo mi mnoho vytrhaných vlasů a mnoho hodin komunikace s programátory klientů. Velkou část úprav si ve feedu obstarám sám, připravím si feedy pro jednotlivé srovnávače, ale i pro Google nákupy nebo kolegům pro Facebook. Moje práce se „zbožáky“ je tak jednodušší, ale mají mě rádi i kolegové, kterým upravuji feedy. Aplikace pro Mergado mi také šetří spoustu času a díky Bidding Foxu a Pairing Bearu mám více času na ostatní tasky. Třešničkou na dortu je skvělý support od Mergada. Ať už v podobě pohotových a vstřícných reakcí helpdesku, nebo široká škála školení, ze kterých si vždy odvážím nové informace a inspiraci.
Abych to shrnul, Mergado doporučuji všem, kteří pracují u klientů s feedy

Lukáš Bastl, PPC specialista, Effectix
Petra Mikulášková logo

Bez Mergada by někteří mí klienti byli slušně řečeno "namydlení". Mergado pomáhá přesně tam, kde končí možnosti e-shopu. A nebo možnosti klienta jako takového. Za ty roky se neskutečně posunulo dopředu, co se týče funkčnosti, technické podpory i vychytávek při práci s XML feedem.
www.petramikulaskova.cz

Petra Sedláková Mikulášková, specialistka na srovnávače zboží, audity e-shopů a Google Analytics
Unikum logo

Mergado je jeden z nástrojov, ktorý by nemal chýbať žiadnemu e-shopu, pokiaľ svoje pôsobenie v online marketingu myslí naozaj vážne. Okrem úspory času nad spracovaním feedov či nastavením biddingu, vám nástroj prinesie aj úsporu peňazí vynaložených na programátorov a zavedie do vašich feedov a inzercie prehľad. Ako bonus získate kvalitný support a časom aj skvelých priateľov. Na Brno vôbec nie zlé :)

Jana Dzuričková, Inbound Team Leader, agentura Unikum.cz
Ondřej Hamouz logo

Mergado mi již čtvrtým rokem pomáhá optimalizovat feedy a řídit inzerci mých klientů, kterých je víc než 40. Za ty roky se samotné mergado velice posunulo. Chlapi z vývoje jsou velice otevření novým nápadům a nebrání se podnětům z naší strany, což je super, to se totiž obvykle moc nevidí. Samotná úprava, chcete-li optimalizace feedů je velice důležitá, ale za mě je to hlavně o tom, že díky mergadu mohu řídit inzerci omezováním feedů o neefektivní produtky, úpravami CPC atd., samozřejmně bez toho, aby to musel dělat někdo na shopu, nebo to musel řešit programátor. Celkově si už bez mergada práci s feedy nemumím představit.

Ondřej Hamouz
peckadesign logo

Aplikace Mergado nám dlouhodobě usnadňuje a zrychluje práci s XML feedy. Skvělou výhodou je jednoduchá úprava feedů bez nutnosti zásahu programátorů, velmi rychle a efektivne dokážeme vyladit spárovanost produktů na zbožových srovnávačích nebo nastavit bidding. Díky Mergadu dokážeme také pružně zareagovat i na případné změny v požadavcích ze strany reklamních systémů a ihned XML feedy přizpůsobit těmto novým požadavkům. Mergado proto rozhodně doporučuji! :-)

Andrea Kramecová, Online Marketing Specialist

Vďaka Mergadu máme skvelý prehľad a kontrolu nad našou inzerciou v rámci PPC a zbožových srovnávačov vo všetkých 16tich krajinách, kde Footshop aktívne pôsobí. S pomocou univerzálneho Mergado feedu sa nám podarilo odbremeniť naše IT oddelenie od tvorby množstva XML feedov a využívať ich kapacitu na časovo náročnejšie úlohy spojené s chodom e-shopu. Mergado odprúčame všetkým e-shopom, ktoré chcú efektívne spravovať svoju inzerciu ako na domácom, tak na zahraničnom trhu.
 

Filip Druska, Performance Marketing Manager ve Footshop
logo Aitom

Pan Mergado okouzlil svým šarmem celý náš marketingový tým. Nadchl nás nejen šarmem, ale také jednoduchostí, praktičností a elegancí s jakou Mergado upravuje xml feedy. Nástroj Mergado nám umožňuje za „hubičku" jednoduchou, rychlou a efektivní správu feedu našich klientů, bez potřeb zásahu programátora. Nemá smysl se rozepisovat o skvělé analytice, aplikacích nebo o tom, jak jednoduše dokáže Mergado upravovat feed, je to prostě skvělý nástroj! Pan Mergado má vynikající podporu, vše vám rád trpělivě vysvětlí, kromě toho školení Michala Janíka rozhodně patří mezi nejlepší, jaká zažijete.

Martin Dlouhý, online marketingový specialista, AITOM
Pavla Holomková - Mergado certifikovaný specialista

Mergado umí skvělé věci a neskutečně zefektivňuje naši práci, a to nejen při práci s feedy, kdy se díky Mergadu můžeme vyhnout zdlouhavé komunikaci s programátory a potřebné úpravy můžeme testovat v podstatě okamžitě. Zároveň je skvělé, že lze poměrně jednoduše nejen analyzovat feedy (za pomoci auditu), ale také vyhodnocovat obrat a náklady díky výborně zpracované analytice přímo v Mergadu. K celkovému obrazu o Mergadu je dlužno dodat, že báječná - vstřícná a trpělivá, je i podpora a celý tým Mergada. Pro nás se Mergado stalo neocenitelným nástrojem, který se skutečně vyplatí.

Pavla Holomková, specialistka SEO a PPC
logo sun marketing

Nemá smysl se rozepisovat o funkcích a pozitivech Mergada, ale jedna historka ze života však možná splní svůj účel mnohem lépe. Na schůzce s právě získaným klientem jsme mu demonstrovali, jaké optimalizace bychom s pomocí Mergada doporučovali provést. Začal jsem opravdu zlehka: vylepšení popisků CTÁčkami, price messages, větší bid na rentabiliní zboží apod. Klient celou dobu zaujatě poslouchal, načež nečekaně a bezelstně pronesl: „A je to vůbec legální?!“ Docela by mne zajímalo, jaké byly do té doby náklady klienta na lidi, kteří se mu o e-shop starali.

agentura Sun Marketing
Next Vision

Mergado nám pomáhá zefektivnit práci se zbožovými vyhledávači. Najdeme s Mergadem slabá místa v XML datech a zvýšíme výkonnost kampaní. Zároveň si velmi ceníme zákaznické podpory, nikdy nás nenechala na holičkách.

Petr Myšák, agentura NextVision.cz
Michal trousil

Mergado využívám již skoro 6 let a spravuji v něm exporty pro desítky eshopů. Za největší výhodu mergada bych označil možnost okamžité úpravy v podstatě čehokoli v xml feedu klienta, bez nutnosti komunikace s programátorem. Za poslední roky se z mergada stal nepostradatelný pomocník jak při řízení inzerce, tak například při importech produktů do eshopů. Často jsem schopen ušetřit klientovi hodiny práce programátora, nebo i desítky (v některých případech stovky) hodin práce administrátora. Dalšími dvěma plusy jsou neustálý vývoj a posunování aplikace dopředu a skvělí kluci na podpoře, kteří často pomůžou i s něčím co třeba s Mergadem přímo nesouvisí.

Michal Trousil, freelancer

Mergado! Děkujeme za tvou pomoc při odstraňování chyb a nedostatků feedů, za možnost hromadných úprav, které nám šetří čas i klientské rozpočty, i za skvělé zázemí, které je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Bez Tebe by nebylo možné "na 3 kliky" provést úpravu libovolného elementu u tisíců položek najednou, ani pružně reagovat na rychle se měnící nároky zbožových porovnávačů. Děkujeme!

Štěpánka Houžvicová, marketingová specialistka
Reference Kuby Tichého

Náš e-shop generuje data hned pro několik vyhledáváču a mít je všechny na jednom místě a pracovat s nimi na jednom místě je ne malá úspora času. Navíc prostředí Mergada je srozumitelné a uživatelsky jednoduché.

Jakub Tichý, eshop manager Horsefeathers.eu
Jak je Soňa Fialková spokojena s Mergadem

Dobrý den, zpočátku jsem nevkládala do používání Mergada mnoho nadějí. Podařilo se nám ale díky němu nejprve upravit feedy pro Google Merchant, nyní i pro Zboží a Heureku. A další věci mám v plánu. Úprava feedů je v Mergadu mnohem jednodušší a nabízí více možností. Už si bez Mergada nedokážu další chod našeho eshopu představit :)

Soňa Fialková, SpokojenyPes.cz
Co říká na Mergado Martin Šimko z digitální agentury RobertNěmec.com

Mergado je skvělá aplikace, kde si můžete flexibilně nastavit jednotlivé položky v XML feedech. Feed může upravovat přímo konzultant, odpadá tím prodleva zpracování programátory a ve finále šetří peníze klientovi. Na Mergadu oceňuji také jeho technickou podporu a neustálý vývoj.

Martin Šimko, konzultant RobertNemec.com

Díky přínosu aplikace Mergado může klient ze zbožových srovnávačů získat nové objednávky v daleko kratším čase a k tomu s nižšími náklady. Aplikaci Mergado určitě doporučuji. Ceny za aplikaci jsou skvělé, když uvážíme obrovskou úsporu času a možnost být efektivnější.

Marek Žáček, marketingový specialista Optimio.cz
Logo antikvariátu

S aplikací Mergado jsem velmi spokojena. Pomohla nám získat mnoho nových zákazníků ze Zboží.cz a Heureka.cz. Ceny za služby firmy Mergado jsou rozumné, také jejich osobní přístup ke klientům je velmi příjemný.

Marta Šulcová, majitelka Antikvariátu Nika
Logo Netshop

Aplikace Mergado nám velice pomáhá, při minimálních nákladech pomohla navýšit tržby.

Veronika Tomanová, majitelka e-shopu Netshop007.cz
Noto využívalo Mergado

Aplikace Mergado je pro náš internetový obchod velmi přínosná hlavně ze dvou důvodů. Zjistila některé nedostatky v systému a zároveň velmi pomohla k optimalizaci XML feedu pro vyhledávače zboží a tím velmi patrný nárůst obratu. Velkou výhodou jsou minimální náklady nutné k celé optimalizaci a tím navýšení tržeb.

Miroslav Vintrich, spolumajitel internetového obchodu NOTO.cz
Logo prodejny chovatelských potřeb

Aplikace Mergado se mi zdá skvělým řešením pro všechny, kdo potřebují navýšit tržby při minimálních nákladech. Využíváme ji jak na Zboží.cz, tak na Heureka.cz a jsme velmi spokojeni! Určitě stojí za zkoušku!

Eva Maňasová, majitelka e-shopu DOG'S CORNER