MERGADO Press Kit

Co je MERGADO?

MERGADO je platforma, která pomáhá e‑shopům navyšovat tržby z produktových reklamních kampaní ve vyhledávačích zboží, marketplaces, sociálních sítí a dalších reklamních kanálů. Díky němu vylepšíte inzerci tak, aby tržba e‑shopu rostla při rozumných nákladech. Každý srovnávač požaduje data v jiném formátu a měnit kvůli tomu strukturu e‑shopu by mohlo být zdlouhavé a finančně náročné. V MERGADU si upravíte xml feed e‑shopu podle potřeby a všechny úpravy, i pro víc srovnávačů, máte na jednom místě. Kromě toho máte k dispozivi rozšiřující aplikace či moduly pro některá e‑shopová řešení. Vyzkoušejte MERGADO na prvních 30 dní zdarma.

Jak začít s MERGADEM?

Jako první krok doporučujeme audit produktového feedu, který je zdarma.

Kde získat MERGADO aplikace?

V našem MERGADO Store. Některé z aplikací nic nestojí, některé jsou zpoplatněné. Jejich výhody si zdarma ověříte v rámci 30-denní zkušební doby.

Odkdy MERGADO funguje?

Historie software MERGADO sahá do roku 2010. Michal Janík tehdy založil marketingovou agenturu. Věděl, že ve vyhledávačích zboží je pro e‑shopy skrytý velký potenciál. Začal proto doporučení pro datové XML soubory zapisovat do dokumentů v PDF.

Od března 2013 certifikuje MERGADO marketingové odborníky, kteří jeho aplikaci využívají. Je hrdý na to, že dnes drží jeho certifikát skutečná špička české marketingové scény.

Michal Janík provozoval MERGADO jako OSVČ až do roku 2015. V únoru 2016 začala činnost společnost Mergado Technologies, s.r.o., která převzala všechnu činnost spojenou s provozováním a vývojem software MERGADO. Jediným vlastníkem této společnosti je Michal Janík.

Kontakty

S otázkami a připomínkami se na nás prosím neváhajte obrátit prostřednictvím e‑mailu mergado@mergado.cz. Pomohou vám odborníci technické podpory aplikace MERGADO. Náš support je vám k dispozici každý pracovní den od 9.00 do 16.00.

Kontaktní údaje:

Fakturační údaje:

  • Mergado technologies, s. r. o.
  • Adresa: Pavlovská 12, 623 00, Brno, Česká republika
  • : 03570061
  • DIČ: CZ03570061
  • Spisová značka C 85012 vedená u Krajského soudu v Brně

Kde všude nás najdete?

Máme svůj YouTube účet, Twitter, Instagram, LinkedInSoundcloudblog!

Ke stažení

Logo MERGADA

Náhledy administrace MERGADA

Dokumenty pro agentury

Další materiály k MERGADU