Press kit

Potřebujete logo Mergada, medailonek o firmě nebo kontakt na osobu, s kterou řešit mediální spolupráci? Na této stránce najdete vše, co potřebujete. 

Napište nám

1,100 znaků

Mergado je inovativní nástroj pro optimalizaci a správu produktových dat. E‑shopům a marketérům pomáhá hromadně upravovat informace o produktech i zlepšovat jejich viditelnost na marketplacech, zbožových srovnávačích a PPC systémech. Díky automatizaci většiny e‑shopařských úkonů Mergado eliminuje výskyt manuálních chyb a šetří čas i náklady na programátora. 

S Mergadem se jednoduše napojíte na 1 000+ českých i zahraničních inzertních platforem. Podle jejich požadavků si převedete feed na požadovaný formát, napárujete produkty do správných kategorií či nastavíte pravidla pro inzerci. 

Mergado nabízí několik rozšiřujících aplikací a pluginů, což z něj dělá multifunkční marketingový nástroj. Umožňuje tak nejen úpravu feedu, ale i jeho překlad, úpravu produktových obrázků či nastavení ceny za proklik. 

Mergado sdružuje komunitu e‑commerce nadšenců i odborníků. Pravidelně pořádá online školení zdarma a organizuje konference. 

Mergado je dostupné ve 3 placených verzích, prvních 30 dní máte na vyzkoušení zdarma. 

Jsme oborový standard

7000 +

uživatelů

21 +

zemí

650 +

napojení

capterra mergado badge