Školení pro pokročilé: Vylepšete svá Shoptet data s Mergadem. Pomocí zpětnovazebních feedů

Máte e‑shop na Shoptetuchcete vylepšit své feedy? Naučte se, jak nad daty přemýšlet, jak je těžit a co všechno s nimi dokážete dělat. Společně si ukážeme, jak v Shoptet feedech opravit chyby a doplnit nedostatky.

Díky tomuto webináři zjistíte, jaké nové možnosti vám otevře práce s Shoptet daty v Mergadu. Prakticky si projdeme, jak celý systém funguje a na co si dát pozor. A zabrousíme i k pokročilým praktikám jako jsou “zpětnovazební” feedy – tedy těm, které dokáží řídit e‑shop.

Komu je webinář učený

Webinář je vhodný pro marketingové specialisty pracující s produktovými daty, majitele e‑shopů nebo jejich zaměstnance, kteří inzerují pomocí Shoptet řešení. Pokud k tomuto tématu máte nějaké dotazy, prosím vyplňte je ve své přihlášce. Do webináře se pokusíme připravit ukázky a těmto dotazům se budeme věnovat v jeho závěru.

Na webináři se dozvíte, jak:

  • do dat dostat cizí měny
  • v datech využít předpověď počasí
  • resetovat sklady na Shoptetu
  • řídit bannery a produkty na homepage přes feed (jak udělat redesign podle sezóny)
  • do dat dostat data z Google Analytics/​Heureky
  • aktualizovat ceníky od dodavatele

Jiří Drážný

Jsem zlatým partnerem Mergada. Pracoval jsem v high-tech technologické firmě, kde jsem se podílel na přípravě veletrhů, e‑shopu, printových věcech a redesignu webu počínaje, až přes agenturní práci, jako “feedař” a částečný projekťák. Odtud jsem se dostal do developerské firmy na pozici marketingového manažera. Poté jsem se ze světa korporátu vrátil zpět do e‑commerce sféry, ve které pracuji jako freelancer. Mojí hlavní specializací jsou datové migrace, feedové synchronizace, repricing, biddingové strategie a napojení dodavatelských feedů. U zajímavého projektu ale nepohrdnu kompletní výstavbou e‑shopu, marketingovými konzultacemi a školením.

Termíny školení:

Datum
23.05.2023
Název školení
Školení pro pokročilé: Vylepšete svá Shoptet data s Mergadem. Pomocí zpětnovazebních feedů