Agentury

Marketingové agentury využívají Mergado pro usnadnění správy e-shopů pro klienty - pomáhá jim v práci s velkým množstvím dat a jejich hromadnými úpravami. Čas i rozpočet taky šetří Mergado aplikace. Umí automaticky hlídat kredit na zbožových srovnávačích, pracovat s velkými daty, upravovat obrázky nebo automaticky biddovat.

Co nabízí Mergado agenturám

Využijte služeb Mergada. Tento jednoduchý nástroj pro správu inzerce na zbožových srovnávačích ušetří čas marketéra i rozpočet marketingové agentury. Pojďme si ukázat, proč jeho služeb využít.

Více informací

Certifikované agentury

Agentury, které s Mergadem pracují a prošly naším školením a certifikačním testem, doporučujeme jako certifikované agentury. Můžete se na ně s důvěrou obrátit pro správu své inzerce v Mergadu. Stačí si některou z nich vybrat na stránce s jejich profily.

Více informací

Certifikovaní specialisté

Obrátit se můžete i na konkrétního specialistu - ať už z agentury nebo na volné noze, na následující stránce najdete přehledně uspořádané kontakty.

Více informací

Získejte certifikaci

Pracujete v agentuře s Mergadem a chcete se stát certifikovanými specialisty? Přijďte na odborné školení, na kterém se naučíte efektivně pracovat s Mergadem a zvyšovat tržby z inzerce na vyhledávačích zboží.

Více informací