Den dopravy zdarma

Den dopravy zdarma je akce portálu Heureka konaná v polovině listopadu. Setkává se s velkým zájmem e-shopů. Pro samotné zákazníky je jedním z klíčových faktorů při jejich rozhodování o nákupu na internetu či výběru e-shopu. Do Dne dopravy zdarma mají možnost se zapojit pouze e-shopy s certifikátem Ověřeno zákazníky. Seznam obchodů, které jsou do akce zapojeny, naleznou zákazníci na adrese akce.

Odborné články o akci Den dopravy zdarma:

Tak jako v minulých letech, i letos Heureka chystá Den dopravy zdarma - tedy s malou změnou. Akce nebude trva jeden, ale rovnou tři dny, a to od 13. do 15. 11. 2017. Víte, jak se do akce zapojit?

23.10.2017
den dopravy zdarma, update

Den D, nebo vlastně DDZ - tedy den dopravy zdarma - už je skutečně za rohem. Přinášíme poslední tipy, jak doladit inzerci vašeho e-shopu. 

14.11.2016
den dopravy zdarma, pan Mergado, obrázek

Cena dopravy může být důležitým rozhodovacím kritériem při objednávání zboží z e-shopů. To každoročně dokazuje i akce Heureky – Den dopravy zdarma – která přiláká velké množství zákazníků. Co přináší e-shopům a jak se na ni připravit?

27.10.2016
Den dopravy zdarma v Mergadu

Máme tu Den dopravy zdarma a s dotazy, jak nastavit v Mergadu dopravu zdarma, pro potřebu této marketingové akce Heureky, se roztrhl pytel. Ukažme si tedy, jak na to.

18.11.2015
Heureka Den dopravy zdarma

Za necelé dva týdny proběhne čtvrtý ročník akce Den dopravy zdarma. Pojďme si tedy zrekapitulovat základní náležitosti.

09.11.2015