Marketingové agentury

Mergado certifikuje marketingové agentury, u kterých prověřil jejich odbornou zdatnost v řízení inzerce ve vyhledávačích zboží a používání aplikace Mergado. Zde najdete aktuální seznam certifikovaných marketingových agentur v ČR. Následující články přinášejí rozhovory s pracovníky agentur či novinky v Mergadově certifikaci.

Odborné články o marketingových agenturách:

Velký přehled slovenské e-commerce

Slovenský online trh si v posledních letech vytvořil silné místo na mapě evropské e-commerce. Cílem zahraničních obchodníků je díky nízkým nákladům na správu e-shopu a rychlému tempu růstu e-commerce, které meziročně stouplo až o 29 %.

08.10.2021
Jak účinně upravovat feedy pro srovnávače zboží – Dita Středová & Eliška Bielková, eBRÁNA

Získejte s agenturou eBRÁNA cenné tipy, jak rozšířit inzerci na největší hráče mezi srovnávači zboží. Kam při úpravě XML feedu potřebujete zaměřit nejvíc pozornosti? A jak si poradit s požadovanými specifikacemi srovnávačů? Specialistky na online marketing Dita Středová a Eliška Bielková nám pro Mergado TV pověděly, jak vytváří úspěšné e-shopové strategie.

15.07.2020
Prezentace z MergadoFest19: Inspirujte se, jak na efektivnější inzerci

Chyběli jste na letošním MergadoFestu? Nebo si potřebujete doplnit získané poznatky? Projděte si prezentace z MF19, které vám přinášíme v této mini sérii. V prním díle se zaměříme na zefektivnění inzerce podle aktuálních možností Mergada pro zbožáky a další reklamní systémy.

30.09.2019
On-line marketingových agentur, které drží Mergadovu certifikaci je už 13

Mezi certifikovanými marketingovými odborníky bych rád přivítal Next Vision, Sun marketing a Michala Trousila. Celkem drží mou certifikaci již 13 agentur z ČR!

03.08.2015
Fragile logo

Marketingová agentura Fragile media patří do skupiny firem Etnetera. Ta se nedávno přestěhovala do nových prostor, a tak jsme si s Danem Chovancem a Honzou Harsou povídali ve skutečně nevšedním prostředí dřevěné budky, rozdělující velikou openspace kancelář na menší příjemné prostory. Vítejte u dalšího dílu profilů Mergadových certifikovaných agentur.

10.06.2015
Mergado, agentury

Mezi certifikovanými agenturami vítám Michala Trousila! Vy mi na to můžete říct: „..Michala Trousila? Vždyť to je jeden chlapík a marketingová agentura bývá rovnou celý tým lidí. Jak to jde dohromady?...“. A to je důvod, proč píši tyto řádky.

22.05.2015
10 marketingových hvězd, ilustrace

Rád bych přivítal novou hvězdu v řadách českých certifikovaných marketingových agentur. Poznáte, o kterou jde?

18.03.2015

Co by měla splňovat kvalitní marketingová agentura? Měla by mít špičkové odborníky a prokázat, že správě inzerce ve vyhledávačích zboží rozumí. Takové agentury jsem pro Vás označil novým štítkem „Mergadův certifikovaný partner“. Hledáte nového dodavatele marketingových služeb? Zohledněte tento certifikát při výběru. Nemá Váš stávající dodavatel certifikát? Zeptejte se ho proč!

21.08.2014
Pan Mergado pro marketingové agentury

Získejte podporu týmu pana Mergada, určenou pro marketingové profesionály. Stačí získat statut Mergadovy certifikované agentury a získáte informační servis, který pomůže vám i vašim klientům vydělat peníze navíc.

19.05.2014