Nekonference

Nekonference je neformální setkání lidí, které zajímá marketing e-shopů. Událost organizuje marketingová agentura Besteto. Na své si zde zejména přijdou marketingoví specialisté a provozovatelé e-shopů. Vždy je připravený celodenní blok přednášek a workshopů, které se věnují nejnovějším trendům v e-commerce se zaměřením na vyhledávače zboží

Odborné články o Nekonferenci:

Videorozhovor: Adam Funiok a rebranding Notino

Jedním z hostů letošní Nekonference byl i Adam Funiok, který v Notinu řídil rebranding z Parfums. Co všechno rebranding obnáší? A jde se na něj připravit? Poslechněte si rozhovor.

23.06.2017
Nekonference 2017

Punkové prostory brněnského klubu Mersey, sedm přednášejících a téměř stovka účastníků dali dohromady letošní Nekonferenci. Kromě tradičních zbožákových témat byl tentokrát prostor i na krátkou „exkurzi“ do rebrandingu Notina nebo uvádění novinek od Tescomy. Přečtěte si víc!

09.06.2017

Letošní zbožová nekonference byla, jako už tradičně, setkáním velmi neformálním. Tykačka hned od začátku, jmenovky většinou pouze s křestním jménem, pauzy na cigárko, kde debatoval každý s každým, přednášející, kteří se nebáli vzít si k prezentaci pivo... Kdo nebyl, nechť smutní!

01.06.2015