Seznamzboží.cz

SeznamZboží.cz je český vyhledávač zboží. SeznamZbozi.cz zobrazuje inzerci Heureky, podobně jako SrovnáníCen.cz a NejlepšíCeny.cz. Všechny tyto vyhledávače zboží čerpají ze společného rozpočtu a v optimalizaci inzerce e-shopů se postupuje společně.

Odborné články o SeznamZboží.cz:

NejlepšíCeny.cz, SrovnáníCen.cz a SeznamZboží.cz, loga

Od 8. září 2016 dojde k navýšení cen prokliků z vyhledávačů zboží NejlepsiCeny.cz, SrovnaniCen.cz a SeznamZbozi.cz na stránky e-shopů. Doposud přitom stál proklik 1 Kč. Nově budou ceny rozlišeny dle prodejní ceny zboží dle následující tabulky:

25.08.2016
TOP srovnávače / porovnávače zboží v ČR v roce 2014 dle NetMonitoru, loga

Byla v roce 2014 větší Heureka či Zboží.cz? Co přinesl redesign Zboží.cz z pohledu návštěvnosti? Přečtěte si odpovědi na tyto i další otázky v následujícím stručném souhrnu výsledků roku 2014.

26.02.2015

„…Který vyhledávač zboží je největší?…“, ptají se mne lidé na školení. Pojďme společně hledat odpověď.

Jak vidí české vyhledávače zboží NetMonior

Připravil jsem si pro vás do tabulky veřejná data z českého auditu návštěvnosti NetMonitor. Z kategorie e-commerce jsem vybral auditované vyhledávače zboží:

28.04.2012

Nechybí váš e-shop v důležitém vyhledávači zboží? Co když je tam inzerce zadarmo? Co když vám denně proklouznou stovky uživatelů mezi prsty? Uvařte si kávu, tak jako já, a pohodlně se usaďte. Ukážu vám svůj seznam českých vyhledávačů zboží.

04.04.2012