Začínáme s Mergadem

Praktické tipy pro začínající správce inzerce ve vyhledávačích zboží. Na skutečných příkladech vám ukazuji jak vylepšit inzerci tak, aby přinesla lepší výsledky při velmi rozumných nákladech.

Rádi byste využili bezplatnou inzerci zboží v Google Nákupech a nemáte potřebný datový feed? Rád vám pomohu. Stačí využít Mergadův Google převodník a potřebné podklady připravíte na pár kliknutí.

22.08.2012

Mini seriálu článků o optimalizaci inzerce na Zboží.cz dnes naváže na povídání o řízení nákladů na Zboží.cz. Povíme si jak využít pro inzerci zboží efektivně Firmy.cz.

20.08.2012

V předcházejících dílech seriálu jsme si řekli jak začít pracovat s Mergadem a ukázali jsme si jak doplnit chybějící element v XML pro vyhledávač zboží. Dnes si ukážeme praktický příklad odstranění chyby, co často sužuje ty e-shopy, které využívají placenou inzerci na Zboží.cz. Jde o rozdělení zboží na to, za které platíte a za které nikoliv. Začněme ale hezky popořádku.

26.07.2012

Minule jsme si řekli, jak začít pracovat s Mergadem. Dnes si ukážeme co dělat, když nám v XML chybí element, který pro další práci potřebujeme. Že vám to přijde málo pravděpodobné? Chyba lávky, řada e-shopů neuvádí v XML např. element TOLLFREE. Ten přitom může při placené inzerci ušetřit spoustu peněz.

26.07.2012

Mini seriál tipů, jak řešit časté nešvary v inzerci ve vyhledávačích zboží, dnes začneme stručným návodem jak začít pracovat s Mergadem. To proto, abychom se na něj mohli v budoucnu odvolávat a neřešit to stále dokolečka.

25.07.2012