Proficio Marketing s.r.o.

Profil agentury

Posuneme vás vpřed - jsme online marketingová agentura a zajišťujeme vše pro kvalitní a rentabilní web. Proč spolupracovat s námi? Protože náš tým pokrývá svými znalostmi všechny oblasti internetového marketingu. Nenutíme vás do podpisu smluv a otevřeně reportujeme, na čem jsme pracovali. Máme za cíl v práci uspět a pomoci vám v obchodním růstu.

Naše ceny budou vždy zlomkem toho, kolik vám naše aktivity přinesou. Služby nám platíte na základě hodinové sazby anebo v přímé závislost na předem stanovených cílech.

Zavolejte si pro nezávaznou konzultaci zdarma!

Certifikovaní odborníci

Adam Funiok
Jakub Nožička
Lucie Teslíková
Michal Kašpar
Pavel Matějka
Simona Kadurová
Stanislav Hanuška

Kontakty

Petr Halík, obchodní ředitel
(+420) 731 133 337
petr.halik@proficio.cz
https://proficio.cz/

Brňáci to jednoduše umí! Agenturu Proficio jsme nejenže navštívili osobně a podebatovali nad tématem zbožáků, ale vyslali k nám i šikovného posla, kterým byl Michala Kašpar. Ten nám před hektickým obdobím Vánoc objasnil, jak se na ně co nejlépe připravit.
 

V rámci rozhovorů s agenturami, které spolupracují s Mergadem tentokrát přinášíme rozhovor s Petrem Halíkem z agentury Proficio.

19.02.2016
Rozhovor: PROFICIO a správa zbožáků

Na konci května jsme navštívili brněnskou marketingovou agenturu PROFICIO, která je mimo jiné také certifikovanou agenturou Mergada. S Michalem jsme se bavili o jejich práci a používání Mergada i aplikací.

22.06.2017
Agentuře byla certifikace udělena 20.12.2014