Proficio Marketing s.r.o.

Profil agentury

Posuneme vás vpřed - jsme online marketingová agentura a zajišťujeme vše pro kvalitní a rentabilní web. Proč spolupracovat s námi? Protože náš tým pokrývá svými znalostmi všechny oblasti internetového marketingu. Nenutíme vás do podpisu smluv a otevřeně reportujeme, na čem jsme pracovali. Máme za cíl v práci uspět a pomoci vám v obchodním růstu.

Naše ceny budou vždy zlomkem toho, kolik vám naše aktivity přinesou. Služby nám platíte na základě hodinové sazby anebo v přímé závislost na předem stanovených cílech.

Zavolejte si pro nezávaznou konzultaci zdarma!

Certifikovaní odborníci

Adam Funiok
Lucie Teslíková
Michal Kašpar
Pavel Matějka
Stanislav Hanuška

Kontakty

Petr Halík, obchodní ředitel
(+420) 731 133 337
petr.halik@proficio.cz
https://proficio.cz/

Brňáci to jednoduše umí! Agenturu Proficio jsme nejenže navštívili osobně a podebatovali nad tématem zbožáků, ale vyslali k nám i šikovného posla, kterým byl Michala Kašpar. Ten nám před hektickým obdobím Vánoc objasnil, jak se na ně co nejlépe připravit.
 

V rámci rozhovorů s agenturami, které spolupracují s Mergadem tentokrát přinášíme rozhovor s Petrem Halíkem z agentury Proficio.

19.02.2016
Rozhovor: PROFICIO a správa zbožáků

Na konci května jsme navštívili brněnskou marketingovou agenturu PROFICIO, která je mimo jiné také certifikovanou agenturou Mergada. S Michalem jsme se bavili o jejich práci a používání Mergada i aplikací.

22.06.2017
Agentuře byla certifikace udělena 20.12.2014