Marketingové agentury využívají Mergado pro efektivní správu e‑shopů pro klienty. Usnadňuje jim práci s velkým množstvím dat a jejich hromadnými úpravami. Čas i rozpočet jim šetří také aplikace z Mergado Store. E‑shopům automaticky hlídají kredit na cenových srovnávačích, upravují obrázky nebo nastavují pricing.

Co nabízí Mergado partnerům

Využijte služeb Mergada. Tento jednoduchý nástroj pro správu inzerce na zbožových srovnávačích ušetří čas marketéra i rozpočet marketingové agentury. Pojďme si ukázat, proč jeho služeb využít.

Získejte certifikaci

Pracujete s Mergadem a chcete se stát certifikovanými partnery? Přijďte na odborná školení. Naučíte se efetivně pracovat s Mergadem a zvyšovat tržby z inzerce na porovnávačích zboží.

Certifikovaní partneři

Agentury a freelanceři, kteří prošli Mergado školením a certifikačním testem, doporučujeme jako certifikované partnery v kategoriích bronzový, stříbrný a zlatý. Můžete se na ně s důvěrou obrátit pro správu své inzerce v Mergadu. Stačí si vybrat některého z nich na stránce s profily.

Certifikovaní specialisté

Obrátit se můžete i na konkrétního specialistu — ať už z agentury nebo na volné noze, na následující stránce najdete přehledně uspořádané kontakty.