Partneři

Marketingové agentury využívají Mergado pro efektivní správu e-shopů pro klienty. Usnadňuje jim práci s velkým množstvím dat a jejich hromadnými úpravami. Čas i rozpočet jim šetří také aplikace z Mergado Store. Automaticky hlídají e-shopem kredit na cenových srovnávačích, upravují obrázky nebo nastavují pricing.

Co nabízí Mergado partnerům

Využijte služeb Mergada. Tento jednoduchý nástroj pro správu inzerce na zbožových srovnávačích ušetří čas marketéra i rozpočet marketingové agentury. Pojďme si ukázat, proč jeho služeb využít.

Více informací

Získejte certifikaci

Pracujete s Mergadem a chcete se stát certifikovanými partnery? Přijďte na odborná školení. Naučíte se efetivně pracovat s Mergadem a zvyšovat tržby z inzerce na porovnávačích zboží.

Více informací

Certifikovaní partneři

Agentury a freelanceři, kteří prošli Mergado školením a certifikačním testem, doporučujeme jako certifikované partnery v kategoriích bronzový, stříbrný a zlatý. Můžete se na ně s důvěrou obrátit pro správu své inzerce v Mergadu. Stačí si vybrat některého z nich na stránce s profily.

Více informací

Certifikovaní specialisté

Obrátit se můžete i na konkrétního specialistu — ať už z agentury nebo na volné noze, na následující stránce najdete přehledně uspořádané kontakty.

Více informací