Certifikace

Mergado certifikuje marketingové profesionály, kteří prokázali dobré znalosti práce s platformou Mergada. Certifikace je určena pro marketingové odborníky - agentury i jednotlivce. Jejím držitelům přináší uveřejnění v seznamu agentur a užší spolupráci s Mergadem. Další informace naleznete v tomto článku.

Odborné články o Mergadově certifikaci:

Mergado mění rozdělení certifikovaných partnerů. Zavádíme systém tří kategorií

Za dobu existence Mergado certifikace se mezi naše partnery přidalo mnoho agentur a specialistů. Klientům nabízí služby na různých úrovních. Proto jsme se rozhodli představit nový systém certifikace.

11.11.2021
Školení, Naučmese.cz

Od toho, co jsem oznámil certifikaci školení říkám certifikovaným agenturám: „..Školíte? Nechte si školení certifikovat. A pozor, nemusí to být klasické celodenní školení - otevřen jsem i jiným formátům!...“ A je to tady, Mergadovu certifikaci školení získal první kurz, který najdete na Naučmese.cz. Vladimír Přichystal z certifikované marketingové agentury Besteto vás na tomto školení naučí používat Mergado.

Více se dozvíte na stránce marketingových školení.

06.09.2016
Certifikované agentury

Máme radost. Do "Mergadovy party" za posledních pár týdnů přibylo několik skvělých certifikovaných agentur.

28.03.2016
Náhled certifikátu pro e-shopy

Certifikát nejnižší ceny podle vyhledávače zboží Hledejceny.cz mohou e-shopy využívat již několik let. Nyní Hledejceny.cz tuto službu inovovaly. Přečtěte si podrobnosti.

10.02.2015
Pan Mergado drží certifikát marketingového odborníka, ilustrace

Certifikaci pro marketingové agentury jsem připravil proto, že se mne provozovatelé e-shopů ptají. „...Doporučte nám, pane Mergado, někoho, kdo našemu e-shopu pomůže vydělat více...“. Rád bych doporučil. Odkáži však jen na odborníky, jejichž kvalitu jsem si sám prověřil. Chcete být mezi těmito odborníky? Čtěte dál.

03.04.2013