Mergado certifikované školení

Edukativní možnost, jak se dozvědět o novinkách v Mergadu a naučit se s nimi pracovat, nabízíme v programu certifikovaných školení. Nechte si od nás poradit, jak vylepšovat inzerci e-shopu na Heurece, Zboží.cz i dalších vyhledávačích zboží.

Odborné články o Mergado certifikovaných školeních:

Mergado má nové workshopy

Mergado je komplexní nástroj, ve kterém se toho dá udělat opravdu hodně. Abychom jeho uživatelům co nejvíce ulehčili jeho pochopení, připravili jsme nový workshop. A protože druhá nejžhavější věc po Mergadu je aplikace Bidding Fox, máme workshop i o něm!

02.02.2018
Školení biddingu a image marketingu

Velký zájem o Michalovo školení biddingu ve vyhledávačích zboží a image marketingu nás přiměl k tomu vyhlásit nový termín tohoto školení. A protože se na tuto problematiku ptají nejen pracovníci marketingových agentur, rozhodli jsme se školení otevřít pro širší veřejnost. 

10.02.2017
školení, Image marketing, Mergado, automatický bidding

Do prvního školení optimalizace inzercí e-shopů ve vyhledávačích zboží se mi už dnes zdaleka nevejdou všechny informace, které bych Vám chtěl říct. Vybral jsem proto dvě témata, která považuji za klíčová a postavil na nich Mergadovo druhé, volně navazující, školení.

22.01.2017
Školení, Naučmese.cz

Od toho, co jsem oznámil certifikaci školení říkám certifikovaným agenturám: „..Školíte? Nechte si školení certifikovat. A pozor, nemusí to být klasické celodenní školení - otevřen jsem i jiným formátům!...“ A je to tady, Mergadovu certifikaci školení získal první kurz, který najdete na Naučmese.cz. Vladimír Přichystal z certifikované marketingové agentury Besteto vás na tomto školení naučí používat Mergado.

Více se dozvíte na stránce marketingových školení.

06.09.2016

Řeknu vám to na rovinu - proškolit všechny, kdo by chtěli získat nové znalosti vyhledávačů zboží, Mergada či produktových kampaní, není v mých silách. Tedy hlavně v silách Michala, který ta školení vede, abych byl přesný. Navíc ze své certifikace agentur vím, že na jeden problém může být názorů víc a že je to správně. Rozhodl jsem se tedy přestat školit veřejnost a namísto toho ocenit kvalitní školitele certifikátem a doporučit vám je. Rád bych Vám dnes představil první dva certifikované kurzy.

23.08.2016
Mergado školení

Po nějaké době opět vypisujeme nový termín školení vyhledávačů zboží a aplikace Mergado, a to 10.března 2016 v Brně. Školení je určeno pokročilým uživatelům z řad marketingových agentur či případně freelancerů.

09.02.2016
Mergadovo školení optimalizace Heureky, Zboží.cz a dalších vyhledávačů zboží

Od E-shop víkendu se mne pořád někdo ptá, kdy bude nějaké školení. A tak bych rád oznámil nové termíny školení, které připravíme ve spolupráci s agenturou Besteto.

25.08.2015
Školení Heureky, Zboží.cz a dalších vyhledávačů zboží, ilustrace

Všechna školení pro pracovníky marketingových agentur a marketingové specialisty byla letos vyprodána. Rozhodl jsem se proto přidat ještě jeden, poslední, termín na konec letního semestru 2015.

27.04.2015
ŠKolení řízení inzerce ve vyhledávačích zboží a feed marketingu

Nové termíny školení optimalizace inzerce e-shopů v českých a slovenských vyhledávačích zboží, jsem vypsal ve spolupráci se školícím týmem agentury Besteto a Michalem Janíkem, který tyto kurzy povede. Naplánovány jsou...

10.02.2015
Školení vyhledávačů zbož v Praze a Brně

Cross-sale v Heureka Košíku či hloubková analýza, kde v nabídce zboží vznikají náklady na prokliky na Zboží.cz či Heurece, to jsou příklady novinek v programu školení optimalizace pro vyhledávače zboží. Přečtěte si víc!

11.03.2014