Mergado certifikované školení

Edukativní možnost, jak se dozvědět o novinkách v Mergadu a naučit se s nimi pracovat, nabízíme v programu certifikovaných školení. Nechte si od nás poradit, jak vylepšovat inzerci e-shopu na Heurece, Zboží.cz i dalších vyhledávačích zboží.

Odborné články o Mergado certifikovaných školeních:

S novými Mergado školeními zvýšíte úroveň vaší práce

Kam ještě posunout svoje marketingové znalosti? Jak dále zefektivnit práci při nastavování inzerce na zbožácích? V e-commerce odvětví platí, že se vždycky najde mnoho nových vědomostí, které dokážete využít.

26.11.2019
Mergado má nové workshopy

Mergado je komplexní nástroj, ve kterém se toho dá udělat opravdu hodně. Abychom jeho uživatelům co nejvíce ulehčili jeho pochopení, připravili jsme nový workshop. A protože druhá nejžhavější věc po Mergadu je aplikace Bidding Fox, máme workshop i o něm!

02.02.2018
Školení biddingu a image marketingu

Velký zájem o Michalovo školení biddingu ve vyhledávačích zboží a image marketingu nás přiměl k tomu vyhlásit nový termín tohoto školení. A protože se na tuto problematiku ptají nejen pracovníci marketingových agentur, rozhodli jsme se školení otevřít pro širší veřejnost. 

10.02.2017
školení, Image marketing, Mergado, automatický bidding

Do prvního školení optimalizace inzercí e-shopů ve vyhledávačích zboží se mi už dnes zdaleka nevejdou všechny informace, které bych Vám chtěl říct. Vybral jsem proto dvě témata, která považuji za klíčová a postavil na nich Mergadovo druhé, volně navazující, školení.

22.01.2017
Školení, Naučmese.cz

Od toho, co jsem oznámil certifikaci školení říkám certifikovaným agenturám: „..Školíte? Nechte si školení certifikovat. A pozor, nemusí to být klasické celodenní školení - otevřen jsem i jiným formátům!...“ A je to tady, Mergadovu certifikaci školení získal první kurz, který najdete na Naučmese.cz. Vladimír Přichystal z certifikované marketingové agentury Besteto vás na tomto školení naučí používat Mergado.

Více se dozvíte na stránce marketingových školení.

06.09.2016

Řeknu vám to na rovinu - proškolit všechny, kdo by chtěli získat nové znalosti vyhledávačů zboží, Mergada či produktových kampaní, není v mých silách. Tedy hlavně v silách Michala, který ta školení vede, abych byl přesný. Navíc ze své certifikace agentur vím, že na jeden problém může být názorů víc a že je to správně. Rozhodl jsem se tedy přestat školit veřejnost a namísto toho ocenit kvalitní školitele certifikátem a doporučit vám je. Rád bych Vám dnes představil první dva certifikované kurzy.

23.08.2016
Mergado školení

Po nějaké době opět vypisujeme nový termín školení vyhledávačů zboží a aplikace Mergado, a to 10.března 2016 v Brně. Školení je určeno pokročilým uživatelům z řad marketingových agentur či případně freelancerů.

09.02.2016
Mergadovo školení optimalizace Heureky, Zboží.cz a dalších vyhledávačů zboží

Od E-shop víkendu se mne pořád někdo ptá, kdy bude nějaké školení. A tak bych rád oznámil nové termíny školení, které připravíme ve spolupráci s agenturou Besteto.

25.08.2015
Školení Heureky, Zboží.cz a dalších vyhledávačů zboží, ilustrace

Všechna školení pro pracovníky marketingových agentur a marketingové specialisty byla letos vyprodána. Rozhodl jsem se proto přidat ještě jeden, poslední, termín na konec letního semestru 2015.

27.04.2015
ŠKolení řízení inzerce ve vyhledávačích zboží a feed marketingu

Nové termíny školení optimalizace inzerce e-shopů v českých a slovenských vyhledávačích zboží, jsem vypsal ve spolupráci se školícím týmem agentury Besteto a Michalem Janíkem, který tyto kurzy povede. Naplánovány jsou...

10.02.2015