Workshop: Mergado pro pokročilé

Používáte aktivně Mergado, ale potřebujete si ujasnit jeho funkce? Připravili jsme pro vás workshop pro pokročilé uživatele, kde budeme společně Mergadem křížem krážem procházet, představíme vám jeho sofistikované funkce a možnosti využití Mergada při správě inzerce na zbožových srovnávačích (ryze českých, slovenských i globálních).

Podíváme se na pokročilejší nastavení, tvorbu proměnných, maker, vlastních formátů, řetězení feedů, importy dat do Mergada z Google tabulek, vybrané Mergado aplikace a bude čas i na vaše dotazy.

Workshop vás naučí pracovat s Mergadem jako profesionál, pomůže vám s přípravou na certifikaci (pokud budete mít zájem být certifikovaným specialistou Mergada) a věříme, že vám umožní spravovat inzerci na zbožových srovnávačích efektivně a snadněji.

Před tímto workshopem je nutné absolvovat školení pro začátečníky.

 

Školitel

Ing. Luděk Volejník

Má přes 15 let zkušeností v oblasti e-commerce.

Pracuje jako konzultant ve společnosti Mergado technologies, s.r.o., kde pomáhá zlepšovat nástroj pro řízení inzerce Mergado.

Komu je workshop určen

Pro mírně a středně pokročilé uživatele Mergada. Případně také pro e-shopaře, SEO konzultanty a správce PPC reklamy, kteří spravují sobě nebo svým klientům inzerci na zbožových srovnávačích sami a chtěji své znalosti upevnit nebo prohloubit. Podmínkou účasti je mít alespoň dva aktivní e-shopy v Mergadu a projít školením pro začínající uživatele

Po absolvování workshopu budete na úrovni pokročilých uživatelů Mergada.

Na workshopu se budeme zabývat

  • Nastavením a funkcemi Mergada
  • Nejčastějšími způsoby využití Mergada
  • Pokročilými možnostmi Mergada při správě inzerce na zbožových srovnávačích a PPC systémech (Heureka, Zboží.cz, Glami, Favi, Biano, Google Nákupy, Facebook, Google AdWords, Sklik)
  • Aplikacemi z Mergado Store
  • Vašimi dotazy

Co si odnesete

  • Nové znalosti jak efektivně pracovat s Mergadem
  • K čemu se hodí konkrétní aplikace z Mergado Store a jak je používat
  • Tipy na zlepšení vaší inzerce na zbožových srovnávačích

Cena workshopu

Workshop je zdarma. Podmínkou účasti je mít alespoň dva aktivní e-shopy v Mergadu a projít školením pro začínající uživatele. 

Datum
Pořadatel
Název školení
Stav
Místo
Datum
28.09.2022
Pořadatel
Mergado
Název školení
Mergado pro pokročilé
Stav
Volno
Místo
online
.