Získejte certifikaci

Proč Mergado certifikace?

Mergado je užitečný nástroj pro správu inzerce na zbožových vyhledávačích. Jeho používáním rozšíříte portfolio služeb, které zákazníkům nabízíte, a to ve vysoce konverzním odvětví. Nastavení a ovládání Mergada není složité - pokud už nějaké marketingové nástroje používáte, nebude to pro vás problém.

Pro e-shopy, které chtějí služby marketingové agentury nebo freelancera využít, je certifikát známkou kvality a zkušeností s prací s Mergadem. Podle úrovně profesionality používání Mergada jsme vytvořili tři kategorie – zlatý, stříbrný a bronzový. Každá z nich vyžaduje splnění určitých podmínek a podle toho přináší i množství výhod.

Podmínky pro získání certifikace

Stát se certifikovaným partnerem nebo certifikovanou agenturou Mergada můžete v případě, že:

Certifikace se váže přímo na agenturu. Pokud splňuje všechny podmínky a zaměstnává alespoň jednoho člověka, který prošel všemi potřebnými školeními a úspěšně složil certifikační test, získá odznak agentura.

Samotní pracovníci získají odznak Certifikovaný specialista, který nerozlišuje zařazení Zlatý/Stříbrný/Bronzový.

K certifikaci freelancerů přistupujeme stejně jako u agentur. Pokud jste freelancer, který spravuje e-shopy sám a zároveň si účtujete hodiny za práci pro agentury, máte na výběr, jestli chcete figurovat za sebe nebo za agenturu.

  • Změny v systému certifikace vstoupí v platnost 1. března 2022. Do té doby vám doporučujeme ověřit všechny aspekty, které musíte splňovat. V průběhu února začneme všem partnerům rozesílat nové odznaky a další materiály.
  • Zajímá vás, do které kategorie aktuálně patříte, nebo si nejste jisti, co musíte splňovat? Napište nám.
  • Chcete si pořídit certifikaci dříve? Do 31. 12. 2021 se řídíme starým systémem, zatím si proto přidejte starý odznak. Od ledna 2022 si prosím počkejte na zaslání nových materiálů.

Co si musíte uhlídat po splnění podmínek certifikace

  • Na webu musíte mít nový odznak s prolinkem na váš profil na stránkách Mergada.
  • Vaši certifikaci si musíte obnovit každé dva roky dle aktuálních podmínek na webu.

V jakých případech lze certifikaci přenášet

  • Pokud z vaší agentury odchází specialista, který jako jediný prošel všemi potřebnými školeními a splňuje ostatní podmínky (např. Zlaté) certifikace, musíte zaškolit nového zaměstnance, aby agentura nespadla do nižší kategorie.
  • Pokud specialista, který má splněna všechna školení, přechází do agentury, která používá placenou aplikaci, má tato agentura nárok přejít do Zlaté kategorie. O těchto změnách nás musíte včas informovat.