Získejte certifikaci

Proč Mergadova certifikace?

Mergado je užitečný nástroj pro správu inzerce na zbožových vyhledávačích. Jeho používáním rozšíříte portfolio služeb, které zákazníkům nabízíte, a to ve vysoce konverzním odvětví. Nastavení a ovládání Mergada není složité - pokud už nějaké marketingové nástroje používáte, nebude to pro vás problém.

Pro e-shopy, které chtějí služby marketingové agentury využít, je certifikát známkou kvality a zkušeností v práci s Mergadem.

Co mi certifikát přinese?

Mergadovou certifikací získáte:

  • doporučení - na stránku s certifikovanými agenturami odkazujeme zájemce, kteří se na nás často obracejí kvůli nastavení inzerce
  • profilovou stránku na webu Mergada (pokud zachováme stránky agentur)
  • banner Certifikovaná agentura/Certifikovaný partner na web agentury
  • banner Certifikovaný specialista na osobní web
  • certifikát na LinkedIn
  • přístup do skryté sekce fóra, určeného pro představování novinek nebo vylepšení v Mergadu

Předpoklady a podmínky pro certifikaci

Stát se certifikovaným partnerem nebo certifikovanou agenturou Mergada můžete v případě, že:

Průběh certifikace 

Po absolvování Mergadova školení můžete požádat o certifikační test. Ten vám zašleme na e-mail a na jeho vyplnění budete mít přesně 24 hodin (test samotný vám ale určitě tolik času nezabere). Pro vyplnění testu je nutné založit testovací exporty, které po jeho absolvování smažeme. 

Součástí testu jsou teoretické i praktické otázky, které prověří vaši znalost používání Mergada.

Po zaslání testu vám během týdne přijde hodnocení. V případě drobných chyb máte možnost je obratem opravit, v případě větších nedostatků můžete test po půl roce absolvovat znovu. 

Platnost certifikace

Mergadova certifikace se uděluje na dva roky, přičemž po uplynutí této lhůty budete informování o dalším postupu (v závislosti na změnách a vylepšeních v Mergadu nebo marketingových trendech bude nebo nebude nutné vyplnit nový test). 

Přenositelnost certifikátu

V případě, že změníte zaměstnání vám i nadále náleží osobní certifikát Mergadova specialisty. Pokud však v agentuře nezůstává jiný držitel certifikátu, je jí certifikace pozastavena. Prosíme vás, abyste nám podobné změny hlásili a my mohli aktualizovat informace na našich stránkách.