Získejte certifikaci

Proč Mergado certifikace?

Mergado je užitečný nástroj pro správu inzerce na zbožových vyhledávačích. Jeho používáním rozšíříte portfolio služeb, které zákazníkům nabízíte, a to ve vysoce konverzním odvětví. Nastavení a ovládání Mergada není složité - pokud už nějaké marketingové nástroje používáte, nebude to pro vás problém.

Pro e-shopy, které chtějí služby marketingové agentury nebo freelancera využít, je certifikát známkou kvality a zkušeností s prací s Mergadem. Podle úrovně profesionality používání Mergada jsme vytvořili tři kategorie – zlatý, stříbrný a bronzový. Každá z nich vyžaduje splnění určitých podmínek a podle toho přináší i množství výhod.

Podmínky pro získání certifikace

Stát se certifikovaným partnerem nebo certifikovanou agenturou Mergada můžete v případě, že:

Certifikace se váže přímo na agenturu. Pokud splňuje všechny podmínky a zaměstnává alespoň jednoho člověka, který prošel všemi potřebnými školeními a úspěšně složil certifikační test, získá odznak agentura.

Samotní pracovníci získají odznak Certifikovaný specialista, který nerozlišuje zařazení Zlatý/Stříbrný/Bronzový.

K certifikaci freelancerů přistupujeme stejně jako u agentur. Pokud jste freelancer, který spravuje e-shopy sám a zároveň si účtujete hodiny za práci pro agentury, máte na výběr, jestli chcete figurovat za sebe nebo za agenturu.

Co si musíte uhlídat po splnění podmínek certifikace

  • Na webu musíte mít nový odznak s prolinkem na váš profil na stránkách Mergada.
  • Vaši certifikaci si musíte obnovit každé dva roky dle aktuálních podmínek na webu.

V jakých případech lze certifikaci přenášet

  • Pokud z vaší agentury odchází specialista, který jako jediný prošel všemi potřebnými školeními a splňuje ostatní podmínky (např. Zlaté) certifikace, musíte zaškolit nového zaměstnance, aby agentura nespadla do nižší kategorie.
  • Pokud specialista, který má splněna všechna školení, přechází do agentury, která používá placenou aplikaci, má tato agentura nárok přejít do Zlaté kategorie. O těchto změnách nás musíte včas informovat.